Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki korai terhességnél megemel...

Aki korai terhességnél megemelte magát, miből vette észre mi lett a következménye? Ha baj van az rögtön jelentkezik?

Figyelt kérdés
Csak egy tömör fa széket vittem fel a lépcsőn nem tünt úgy hirtelen nehéznek, csak utána gondolkoztam, hogy lehet hogy nem kellett volna. 8 hetes vagyok, nem érzek semmit, hogy baj lenne.
2010. dec. 2. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Én naponta vagy 15 ször emelgetem a 11 kilós lányom mert még nincs egy éves és nem jár uh nem hiszem h baj lesz :) azért vigyázni kell de nem kell túl aggódni sem :) ha lehet kíméld magad azért....10 hetes km
2010. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok és addig állandóan emelgetnem kell/kelett a 14 kilós lányomat+3.on lakunk lift nincs+segitségem sincs. Lépcsőn feljön de a bevásárolt árut is én hozom fel. Semmi bajom sincs és ezzel vagyunk még igy páran:-) Ha egy szék felvitelétől elmegy a baba az tuti nem egészséges terhesség. De nem kell aggódj!Nem lesz semmi bajod:-))
2010. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem rögtön.


Bár ez olyan hogy régen nagyanyáink többet is emeltek nem csak egy széket és megszülték a szüleinket.


Nézd ha gond van az egy héten belül jelentkezik. De ne igy állj hozzá. Nekem csak tippelték a 2. missednél hogy azért lehetett mert megemeltem a gyereket... nem hiszem.

Ne aggódj!

2010. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok : pont ahogy a 2. válaszoló írta mi is panelben lakunk és a csomagokat meg mindent fel kell cipelni :)))
2010. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

5 hetes voltam amikor költöztünk, gondoltuk nem hívunk költöztetőket, így mindent, a nagy nehéz bútorokat is mi cipeltük ketten. Akkor még nem tudtam, hogy babát várok. Szerencsére nem lett semmi baj, 7 hetesen voltam először orvosnál. Néhány nappal a költözés után derült ki, hogy nem vagyok egyedül. Tervezett baba volt, de nem gondoltuk, hogy elsőre össze is jön. Csak annyit éreztem a öltözködés alatt ,hogy nem bírok úgy cipekedni mint korábban, de meleg nyár volt, a hőségnek tudtam be.

Szerintem ha ne fáj, nyilván nincs vérzés ,akkor ne ,lesz semmi bej. Azért ma már pihengess.

2010. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, pont arra gondoltam én is, hogy akinek már van egy gyereke az emelgeti azt is és nincs semmi baja. Csak a fejembe vettem és beparáztam, de megnyugtattatok.
2010. dec. 2. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:
ja igen, aztán a másodiknál nekem is kijutott az emelgetésből, 17 hónap van a két gyerek között. Mondjuk mi a második terhességnél is költöztünk ,de akkor 4 hónapos voltam, amennyire lehet, vigyáztam magamra.
2010. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vok :Igen első babámnál én is úgy voltam mint egy hímes tojás :))) de ez tök természetes...Gratula a babához és ne aggódj nem lesz baj !...és a többieknek is Gratula :)
2010. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha baj van, akkor pár órán belül biztos jelentkezik. Azért nem árt vigyázni, nem ijeszgetésképpen, de nagymamám anno így szülte meg a nagynénimet 28 hetesen, szerencsére él és jól van:) Nehezet emelt 28 hetesen takarítás közben és be is vitték a kórházba még aznap.
2010. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes vagyok, és ha nehezet emelek, (mert túl sok mindent beleteszek a bevásárló kosárba) akkor alul a hasamnál kicsit húzódik. Az els babánál csak a 3. trimeszterben éreztem így, amikor már nagyobb volt a pocim.


De a 8-9 kilós lányom simán emelgetem én is :)

És én is gratulálok!

2010. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!