Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az anyukák akiket nem...

Azok az anyukák akiket nem vett feleségűl a gyerkőc apja. Nem zavar? Miért nem vette rá magát az apuka?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
nem zavar, nem rajta múlott...
2010. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

én nem is mentem volna hozzá, valahogy nem is akarnám. Most egy kicsit gondolkodtam rajta, mert a nagyfiam, mikor orvosost játszunk úgy szólit: Vörös anyuka. De végül is rájöttem, hogy az anyja neve számára akkor sem változna, mert a lánykori név kell, úgyhogy most már még ezért sem mennék hozzá, hogy ugyanaz legyen a nevem, mint nekik.

Távol áll tőlem ez a házasságosdi, a fene tudja miért. Még gyűrűt sem akarnék a kezemre.

2010. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem azért nem vett feleségül a gyermekem apja, mert ő már egyszer volt nős, és nagyon csúnya váláson ment keresztül. És még a válás után is kapta az "áldást" az ex nejétől. Ő akkor megcsömörlött az egésztől. Megfogadták Isten és ember előtt, hogy örökkön-örökké, jóban-rosszban, stb. és 5 perc alatt mindez semmivé vált a bíróságon. Akkor megfogadta, hogy soha többet. Kiábrándult belőle, most már úgy érezné, hogy ez csak nyűg és ketrec, csak elvárások és követelések. Aztán ha nem jó, akkor megint válás, mocskolás és lenyúlás, kifosztás. Nem kér belőle.

De zavar. Mert én én vagyok és nem az ex neje. Sokat beszélgettünk, vitatkoztunk erről, elfogadom a döntését, de akkor is zavar. Anno, annak a nőnek kijárt az, hogy a felesége legyen, nekem, aki a gyermeke anyja is vagyok, nekem csak a szerető-élettárs szint jár... :S

De mást nem tudok tenni, minthogy elfogadom, ez van. Vagy nem fogadom el, és megyek a gyerekünkkel együtt. De ezzel tisztában voltam akkor is, amikor belementem ebbe a kapcsolatba, csak sajnos azt hittem, hogy idővel változik majd a véleménye, de nem. Hát így jártam. :D

De az a legfontosabb, hogy jó apa. A többi nem számít!

2010. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok.

Miért kérdezed?

2010. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában kezdett el kicsit zavarni hogy nem vagyunk házasok. A 2 éves évfordulónkon megvolt az eljegyzés, és akkor megbeszéltük, hogy 2 éven belül összeházasodunk. Ennek már 12 éve, és még mindig nem vagyunk házasok. Elkezdtünk építkezni, és az fontosabb volt mint az esküvő, aztán kocsit kellett cserélni, .... stb. 2 évvel ezelőtt született a kisfiunk és most várjuk a kistesót. Pár hete érzem azt, hogy szeretném a férjemnek szólítani és nem a páromnak.
2010. nov. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálunk sem a páromon múlott...

Valhogy nem akartam, nem a papir kell, hogy összekössön két embert.

aztán 6 éve(két nagyobbacska gyerek után) végülis összeházasodtunk 10 év együtt élés után, de anyagi megfontolásból, mert épitkeztünk :-)

azóta van még két kicsink :-)

2010. nov. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

engem elvett, illetve esküvő után derült ki hogy babás vagyok, és bár milyen furcsa, én meg ezt bánom.... nekünk sajnos tönkrement a kapcsolatunk azóta, az esküvő is egy vagyonba került, sok a gond, sokkal egyszerűbb lenne nélküle.

De a kérdésedre válaszolva, hasonló helyzetben, zavarna, ha ő nem akarná.

2010. nov. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Meglepő mennyi bolond nő van.Neki fogtok építkezni közösen csomó pénzt beleöltök az életbe meg a lakásba aztán nincs válás és vagyon megosztás csak viszontlátásra.
2010. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem elég borzalmas ha már úgy kezd az ember egy kapcsolatot, hogy BIZTOSAN kenyértörés lesz a vége...

Mi is építkezés miatt házasodtunk össze, én egyébként nem szerettem volna.

Én még életemben egyetlen egy hosszasan működő házasságot se láttam, vagy csak olyat ahol csak úgy elélnek egymás mellett de nincs már szeretet.

Szóval ilyíen szempontból teljesen feleslegesnek tartom a papírt mint olyat.

Én nem szerettem volna házasodni (pedig már 2 gyerkőc van) de kellett a hitel miatt. Ha nem kellett volna a hitel akkor még ma is "csak" élettársak lennénk.

Érdekes módon nálunk a férjem akarta jobban a házasságot.

Mondjuk annyiból szeretem mostmár hogy felvettem a nevét ami ezerszer szebb mint a sajátom volt :) Dehát ez csak ilyen plusz, nem ezért szokott az ember házasodni:)

2010. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet azért ragaszkodott a házassághoz mert te vagy a jobbmódú.
2010. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!