Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az anyukák akiket nem...

Azok az anyukák akiket nem vett feleségűl a gyerkőc apja. Nem zavar? Miért nem vette rá magát az apuka?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 22:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Párom elvenne én nem akarom.Szerintem semmi nem változna van 1 kisbabánk nagyon szeretjük egymást papír nélkül is!
2010. nov. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem,mert engem zavar nagyon,sőt fáj,amikor látom mások kezén a gyűrüt.

Én elváltam a férjemtől Őérte és tudom ,h jobb az a kapcsolat ha férj és feleség a gyerekek apja és anyja.

Nekem fájt,h nem kérte meg a kezem amikor terhes maradtam pedig azelött Ő áltatott ezzel.

2010. nov. 5. 11:25
 13/16 A kérdező kommentje:
Komolyabb elhatározás,nagyobb bízalom kell ahhoz h feleségül vegyen.Bánom h elváltam...nagyon.
2010. nov. 5. 11:26
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Korábbi rossz tapasztalatokra hivatkozva nem elvenni életünk párját, az olyan, mitha eleve arra gondolna az ember, úgyis vége lesz, és akkor az ne legyen bonyolult. Mert annyit se ért az egész, hogy válni kelljen...


Lehetnek szívérvek is, de észérvek is, egy válás-gyerek utáni új kapcsolatban - hiába volt osztozkodás - ha meghal a párod, a gyereke örököl utána (azaz a gyámja kezeli, az exfeleség), azt, amit újrakezdve együtt güriztetek össze.

A kérdés kétoldalú, ha csak az érzelem dönt: nem más, ha papír van róla, az oké. Tehát papír nélkül sem jobb, azaz miért ne? Nekem bizalmi kérdés a házasság, ha engem akar, akarjon teljesen, sokak szemében olyan a pasi ilyenkor, mintha csak összejött volna a gyerek, de még várna az igazira.

2010. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én is úgy érzem, ez bizalmi kérdés. mi 7 éve vagyunk együtt, 5 éve költöztünk össze, amint leérettségiztem, és van egy 9 hónapos babánk is. közös a ház, a kocsi, a hitel, az egész életünk.

már többször beszéltünk erről, tudja a párom, hogy én nagyon örülnék neki. de ő nem akarja, mindig azzal jön, hogy "majd", "most nincs rá pénz" stb. persze, ha nagyon akarnánk, meg lehetne oldani. nagy esküvőt szeretnénk, sok vendéggel, családdal, barátokkal, tehát anyagi vonzata tényleg lenne. de már régen ki tudtuk volna nyögni, ha akartuk volna.

úgy érzem, ő még mindig fél feladni a függetlenségének utolsó darabját, fél elköteleződni, fél a fiatalságát feladni. persze a gyerek sokkal nagyobb kötöttség, mint egy házasság szerintem, de ő ezt másképp látja. én nem erőltetem...

2010. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Anyagilag nekem is jobb ha nem kötök házasságot,de érzelmileg egy sz.r az egész kapcsolat.

Érzem,h végesnek tekinti és azért nem látja értelmét,mert nem lenne büszke rám stb stb.

2010. nov. 5. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!