Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi lehetett?

Figyelt kérdés

Beszéltem barátnőmmel MSN-en és fél óra után azt mondta, hogy mennie kell. Kérdezem erre, hogy később sem leszel, erre ő, hogy nem én. Mondom akkor nem sokat beszéltünk. Azt mondja sajnállak és lelépett. Csak én érzem kicsit bunkónak a szöveget? Vagy lehet, hogy morcos volt valami miatt? Tegnap találkoztunk de tök jó volt a nap. Holnap szintén találkozni fogunk csak most ez amit írt kicsit meglepett.

17 éves.


2010. aug. 22. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha rossz napja van, majd holnap bocsánatot kér.

Ha valami nincs rendbe a részéről akkor azt úgyis közölni fogja. Várd meg a holnapot, addig ne is keresd, akár rossz napja van akár nem. Gondolom oka nem volt bunkózni úgyhogy ő dolga lesz hogy keressen.

2010. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
megjött neki
2010. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezért utálom én az MSN-t. Lehet, hogy ő nem akart bunkó lenni csak MSN-en így jött át. Fontos nekem és most ez a dolog idegesít. Kösz első a normális választ. Második: nem jött meg neki de ha megjön neki akkor sem szokott bunkózni, ugyan olyan mint máskor.
2010. aug. 22. 18:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Pedig bunkónak hangzott. Lehet, hogy ő is szeszélyes (mint én) Az ilyen lányokat még nehezebb megérteni.

Egyik pillanatban imád, másikban pedig flegmán viselkedik.

És hogy miért? Sajna azt még én sem tudom...

2010. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elvágtad magad nála mert nem tisztel!! Ha nem, akkor ő egy bunkó valaki aki Madam Cuvée-t játszik 17 évesen.
2010. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elég bunkón hangzik, utálom az ilyesmit... ha meg baja van, mondja meg személyesen, mert hülyeség haragudni valakire, hogy elvárjuk tőle, hogy 20 percig kérdezgesse, mi a baj...
2010. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Személyesen bújik meg ölel de nem tudom most mi érte. Majd holnap kiderül, addig meg nyugodjak meg. :(

Holnap tuti rákérdezek, hogy mi volt ez, mert bunkónak hangzott és nem illik ilyet írni, hogy sajnállak, olyan lenéző én pedig mindig rendes vagyok vele akkor is amikor rossz napom van.

2010. aug. 22. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok. rossz, mikor rendesek a srácok a lányokkal, azok meg köcsögösködnek.. :S aztán meg miután kidobták őket mert elegük lett, ide teszik fel a kérdést, hogy hol találnak rendes pasit...

amúgy a kérdésedre a válaszom, ne ajnározd, és szeddki belőle, hogy mi van vele :S az msn szerintem a legkapcsolatrombolóbb tud lenni, de azért az is lényeges, hogy oda mit ír, vigyázhatna a szavaival...

16/L

2010. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, magától nem is mondta, hogy bocsánat csak mikor rákérdeztem azt mondta, hogy rossz napja volt és ne haragudjak, hogy rajtam vezette le a dühét. Pont ő mondta, hogy mindig csak szemét pasikkal jött össze a dolog és örül, hogy végre talált egy ilyen rendes pasit erre így viselkedik. Ha tényleg annyira szeret akkor gondolkozhatna mielőtt beír valamit, mert a végén még elgondolkozok ezen a kapcsolaton.
2010. aug. 23. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!