Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exem azt mondja nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem azt mondja nekem telefonban hogy keressek valami más lányt, mit jelent?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt mondta multkor nekem az exem cdhogy keressek valami más lányt,ki el tudja nekem nezni a dolgokat amiket csináltam vele... De egyszerüen szeretem... multkor mikor hivtam,2 szer vissza csergett rám beszeltünk telefonon... azt mondta neekm hogy hiányzok neki.. a másik dolog meg az hogy azt mondta legeyk jo es vigyazzak magamra..Na ezt én most nem értem... Ja és hozzátette hogy az idő eldönt mindennt,várjam meg azt hogy majd ő jelentkezni fog nekem...
2010. aug. 22. 07:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én azt mondom ha szerinted megéri várj! Én ugyanígy érzek mint Te, uyganígy sok közös emlék, közös tervek, a családom nagyon szerette Őt, 4 év az ő szavaival élve "lila köd", mégis 1 hónappal a szakítás után mással randizott, aki idősebb és kocsija van...:S És én is úgy gondolom h ő a nagy Ő, csak még nincs magával tisztában, ezért várok egy kicsit. Ő nem szerelmes belém, de azt mondja fontos vagyok neki... És hogy honna tudom hogy neki is én voltam a nagy Ő? Most nem olyan, mint annak idejév velem, nem fáj neki ha nincs vele a párja, mint ahogy fájt ha én nem vagyok ott, nem mondja neki hogy nem tud nélküle élni, nem akarja vele leélni az életét, és oylan dolgokat megengedett nekem, amit azt mondta biztos hogy nem engedett volna másnak, és ezentúl sem fog.... Itt nagyon sokan buták, hogy lépj tovább bla bla... butaság, ha megéri harcolj meg érte... Persze nem örök időkig kell várni...
2010. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nekem is egykoron azt mondta hogy nem fog velem szakitani...Es hogy nem kell neki más csak én... Most itt vagyok egyedül es tudom hogy a szíve mélyén ő is szeret... Csak az van hogy nem ir,nem hiv es nem jelez hogy mi van vele..Nem tudok róla semmit sem....Csak azt tudom hogy vannak emlékek,amire szerintem ő is szivesen gondol..Vannak dolgok amiket máshogy és másképp csinálnék mint csináltam..Beláttam a hibáimat,beláttam hogy eljátszottam egy szerelmes szívet..Mert ő tényleg szerlmes volt belém..Sokan mondták azt hogy egybe illünk,es hogy minket a sors össze fog hozni..De akkor már nem szurhatom el... Akkor már nem csinálhatom a dolgokat ugy ahogy most csináltam.... Fogok várni amig lehet... Vagy lehet hogy a sors akarta így hogy külön menjünk mivel hogy rá tudjak döbbeni,hogy nem csinálom jol a dolgaimat..Valami nincsen rendben velem..És erre rájöttem...Lehet már keső,lehet még nem... Én voltam neki az a srác kit bemutataott az összes családtagnak...ÉN voltam az a srác akit elfogadtak és szerettek.... Én voltam az a srác akiben megbiztak.. Én voltam az aki megértette a barátnőjét,es elfgoadta olyannak amilyen..Mert sok fiu es srac nem tudna megemeszteni a dolgokat , amik vele történnek... De en megertettem... És bele szerettem...Sose felejtem el azt a csodálatos 5 honapot,amikkor vele lehettem..Sose felejtem el azt a érintéseket,azokat a csokokat,a közös éjszakákat,a közös terveket,álmokat... Csak várok,es türelmes vagyok.Eddig mindig türelmetlen voltam,de ahogy irtam,most ez a legfontosabb dolog a türelem...
2010. aug. 22. 10:41
 13/18 anonim ***** válasza:
Hiába akarod visszakapni, nem most kéne erőlködnöd, hanem akkor kellett volna értelmesebben viselkedned vele, amikor még együtt voltatok. Habár manapság az a jellemző a csajokra, hogy kimondottan vonzódnak azokhoz, akik genyók voltak vele, de lám, te kifogtál egy olyan csajt, akire ez nem igaz. Ez van, szívás. Majd a következő csajnál kétszer is meggondolod, hogy hogy bánj vele.
2010. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem muszaly ide ezek a rizsas cuccok.... nem vagyok kivancsi a velemenyedre,ha ilyen fa....szsagokat irogatsz... Tele vagy pesszmimussal.. Nem veszed eszre hogy nem vagyok egy cseppet sem bunko,nem is ismersz,ezert nem tudsz itelkezni felettem..
2010. aug. 22. 11:31
 15/18 anonim ***** válasza:
bazz ezt magyarázni kell? =DDritka hülye egyed vagy =DDD
2010. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez van, pajti. Ha itt tetted fel a kérdést, várható volt, hogy nem fog mindneki igazat adni. Te voltál a h*lye, mi csak rávilágítunk erre. Ez nem pesszimizmus: hanem realizmus és józan gondolkodásmód.
2010. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség bármit a sorsa fogni, ha nem akarok valamit megtenni nem is fogom, és nem a sors lesz az oka!! Ami most a legjobb, ha békén hagyod, tudom, hogy nehéz, de egy hónapig hagy békén, ne kerest, ne csinálj semmit!! Maj ezután így neki egy levelet az erzésediről, a hibádról, a gondolataidról, és mondd el, hogy már túltetted magad a szakítás tényén! ÉS postán küldd el!! Hidd el keresni fog, ha még szeret, mert hiányozni fogsz! Próbáld ki!
2010. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jo,de ha ő már 1 honap mulva megy ki USA-ba? es a barátnőinek azt mondja hogy nem akar rólam beszélni.. De ha hívom akkor mindig felveszi a telefont.. SZoval nem tudom mi tevő legyek,szeretném őt vissszakapni,de ilyen áron? Mondjuk nem tudom a címet neki hogy hol lakik,de ha erről van szo,akkor megirom neki a dolgokat..
2010. aug. 23. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!