Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exem azt mondja nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem azt mondja nekem telefonban hogy keressek valami más lányt, mit jelent?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt mondta multkor nekem az exem cdhogy keressek valami más lányt,ki el tudja nekem nezni a dolgokat amiket csináltam vele... De egyszerüen szeretem... multkor mikor hivtam,2 szer vissza csergett rám beszeltünk telefonon... azt mondta neekm hogy hiányzok neki.. a másik dolog meg az hogy azt mondta legeyk jo es vigyazzak magamra..Na ezt én most nem értem... Ja és hozzátette hogy az idő eldönt mindennt,várjam meg azt hogy majd ő jelentkezni fog nekem...
2010. aug. 22. 07:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kopj le, finomabb körítésben.
2010. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy bár szeret téged, de nem akar egy görénnyel járni. Gondolom nagyon sokat bántottad, és hál' Istennek több önbecsülése van, mint a mai lányok többségének, ezért inkább az eszére hallgat, és nem akar tőled semmit. Nem akarja, hogy keresd, mert ez a véleményén változtatni nem fog, ellenben sokkal tovább tart megnyugodnia és gyógyult lélekkel eldönteni, hogy mit akar.


Amúgy pedig ez egy abszolút negatív, de finoman körített visszautasítás. Nyugodj bele, és tanulj belőle!! Az én exem is egy rohadt szemét féreg, és ha ilyenekkel felhívna, akkor ugyanígy reagálnék mert nem akarom magamra haragítani, de azt se akarom, hogy közünk legyen egymáshoz.

2010. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de mondjuk ha vissza akarom őt kapni,akkor mit tegyek?? mert meg szeretem őt.
2010. aug. 22. 08:14
 4/18 anonim ***** válasza:
hiába szereted.Te má nem kellesz neki, jo lehet hogy még érez valamit még,de még de má nem azt amit eddig.Talán akkor kellet volna ezen gondolkodni mikor megbántottad késő bánat szivi és ha igazi nő akkor esélyed sincs arra hogy vissza kapd!!!/én nekei drukolok hogy nem fogad vissza egy ilyen patkányt!/
2010. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Figyeld,el sem tudod képzelni hogy mi volt köztünk... Ő szerelmes volt belém,és meg szeret,de ugy mint egy barátot...Azt mondta hogy idő kell neki ahhoz hogy mindent megemésszen amit csináltam vele.. Szoval amig van remény adddig nem adom fel...Akár éveket is várok rá,mivel hogy szükségem van rá !! és eről ennyit mondanék..
2010. aug. 22. 08:47
 6/18 anonim ***** válasza:
Én tejesen megértelek, teljesen ugyanez a helyzet nálunk,annyi különbséggel h már mással jár! Én azt teszem, hogy ha keres akkor nagyon kedves vagyok vele, ha találkozunk vagy beszélgetünk éreztetem hogy fontos, de nem rohanok utána! Ha szakít a mostani barátjával, akkor elhívom randizni, találkozgatok vele, stb.. ha így se kellek akkor hagyom a pics*ba!
2010. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Na én azt nem tudom hogy van e más barátja neki.... mivel ilyenről nem beszelünk,csak arrol hogy mi ujsag van vele,mit csinál es hogyan telnek a napjai..Semmi több...Mind2 időre van szüksége,és arra hogy érezzük egymást ugy ahogy azelőtt..Utazik el a tengeren túlra valahogy szeptember közepén,és jön haza ugy december tájékán...szóval majd valamikor akkor felveszem vele ujra a kapcsolatot...felhivom őt,es megprobalom arról meggyőzni hogy találkozzak vele...Addig a dolgokat hagyom ahogy vannak,ha meg arra van szüksége hogy más fiu kell neki...Legyen.. De nem adom fel,amig van egy kis remény...És azt is tudom hogy szeret,meg minden... De mondom hogy ez a fel ev kell mind2 nek...A végén már teljesen ellaposodott a kapcsolatunk..ezért is kell az a szünet...Hogy értékeljük egymást ahogy lehet....
2010. aug. 22. 09:34
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolo : Te rontottad el a kapcsolatot,vagy közre játszott sok dolog?? És meg annyit hozzatennék neked hogy ti találkozgattok?? waww.... nekem ezt nem engedi meg,mivel hogy időre van szüksége...teljes mértékben megértem neki ezt... Csak annyit mondok hogy ha egyszer az ember szerelmes volt,akkor az érzések előbb utobb hiánnyá jönnek elő,és ismét azt a személyt keressük aki velünk volt megértő...
2010. aug. 22. 09:37
 9/18 anonim ***** válasza:
4 évig jártunk! Hibáztam természetesen, de nem azok miatt lett vége, azt mondta már nem szerelmes, de nem is várhatja hogy ugyanazt érezze mint az első fél évben! Nem vesztünk össze, szinte naponta beszélünk! jún elején szakított, 1x találkoztunk, akkor nagyon jól elbeszélgettünk, mesélt h már találkozgat mással, és járni is fog, de mint régen míg barátok voltunk, most is az ölembe ült, ölelgetett, tényleg nagyon kedevs volt, egyáltalán nem játszadozott velem, nem is az a fajta, a végén kaptam egy búcsúcsókot! Most együtt megyünk vissza az egyetemre, ott sokat fogunk talákozni, meg majd átjár hosszánk, megpróbálom mag újra magamba szerettetni, amire azt mondta hogy lehet megesik, régen is megesett ugyanígy!
2010. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
jo neked...nekem ez távkapcsolat volt,de annyira szeretem ezt a lányt,hogy nem lehet leírni..Sok közös élményünk van,álmaink,terveink,céljaink amik közösek..a családja is elfogadott olyannak ,amilyen vagyok... Itt csak én csesztem el az egészet..De tudom és hiszem hogy ő nekme a nagy Ő..szoval ha ez igy van,akkor a sors is ugy fogja akarni hogy mi 2 en össsze jöjjünk...hiaba szakitottunk 2 hete,szerelmes vagyok belé még mindig..És azért vagyok ilye pozitív,mivel hogy tudom szeret.. Csak az idő nem tudom mikor fog eljönni,mikor talalkozni fogok vele ujra... Na ez a türelem rózsát teremthet mind2 nek... De várok amíg csak lehet..es egyszer kérni fogok tőle egy talalkozot...
2010. aug. 22. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!