Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan szerencsétlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan szerencsétlen, mint én?

Figyelt kérdés

Szóval eddig 3 barátom volt. 17 éves leszek nem sokára.

Az első barátommal egy nyáron jöttünk össze, egy hónapig jártunk, majd kijelentette, hogy igazából csak nyaralni van itthon, mert Svájcban dolgozik...

A második barátomról kiderült, hogy a féltestvérem...azt hiszem, ezt nem kell magyaráznom...

A harmadik barátomat imádtam, Ő volt a mindenem, Ő is szeretett engem, hosszú távra terveztünk, csodálatos volt, de egy balesetben elhunyt. Még az ellenségemnek se kívánom ezt, borzalmas érzés...

Ez már lassan egy éve történt, akkor én is megakartam halni, de most már egy kicsit jobb.

Szerintetek lesz valaha normális párkapcsolatom?

Érdemes lenne, egy szakembert felkeresni?


2010. aug. 21. 13:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amit átéltél annál rosszabb már nem lehet, minden okod megvan arra, hogy elkeseredj, de arra gondolj , hogy túlélted az elmúlt egy évet, igazán erős ember vagy! Higgy abban, hogy kárpótolni fog az élet! Ilyen fiatalon olyasmiket éltél át, ami egy felnőttnek is sok lenne, de itt vagy , legyél büszke magadra!
2010. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Eddig peches voltál.Nem lesz ez mindig így.Hagyd a szakembert,inkább jöhet az újabb kapcsolat,csak így derülhet ki hogy tényleg te vagy-e az ördög lánya.

17 vagy,3 kapcsolaton túl.Vannak akik még 30 éves korukban is szüzek.Sőt...

Mielőtt önsajnálatba merülnél,gondolj arra hogy egyik szakítás se miattad következett be.Semmi közöd hozzá,ezért ne kösd össze önmagaddal.Ők voltak a balfékek,nem te.

Itt az ideje hogy összejöjj egy olyan férfival aki fent tud maradni a vizen,és nem hullik ki mellőled mint egy nádszálvitéz.

2010. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
írtam privit...
2010. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Használt babakocsi minden szabad prédára lecsap.Vigyázz vele.Az eddigi áldozatai csak így hívják: a Szex Sötét Mágusa.
2010. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Beszélgetni attól lehet, nem?
2010. aug. 21. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!