Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan szerencsétlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan szerencsétlen, mint én?

Figyelt kérdés

Szóval eddig 3 barátom volt. 17 éves leszek nem sokára.

Az első barátommal egy nyáron jöttünk össze, egy hónapig jártunk, majd kijelentette, hogy igazából csak nyaralni van itthon, mert Svájcban dolgozik...

A második barátomról kiderült, hogy a féltestvérem...azt hiszem, ezt nem kell magyaráznom...

A harmadik barátomat imádtam, Ő volt a mindenem, Ő is szeretett engem, hosszú távra terveztünk, csodálatos volt, de egy balesetben elhunyt. Még az ellenségemnek se kívánom ezt, borzalmas érzés...

Ez már lassan egy éve történt, akkor én is megakartam halni, de most már egy kicsit jobb.

Szerintetek lesz valaha normális párkapcsolatom?

Érdemes lenne, egy szakembert felkeresni?


2010. aug. 21. 13:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kössz, ez most jól esett..
2010. aug. 21. 13:36
 2/15 anonim ***** válasza:
örülj inkább, hogy volt barátod (nekem pl még nem volt barátnőm (fiú vagyok)) -.- egyébként meg ami a legutolsóval történt, hát az azért durva, részvétem így utólag is..
2010. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ne,ne hallgas kicsit Rómaira;)...Ez attól függ h képes vagy e új emberekkel ismerkedni.Ha nem akkor még nem állsz készen egy újra,de egyszer biztos eljön.A pszichológushoz meg akkor menj,ha úgy érzed nincs kivel megbeszélni a dolgot és kell egy kis segítség:)

Am hol laksz?:)

Ha gondolod írj egy privit:$:)

2010. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyszer biztosan lesz, bár még biztos el kell telnie egy jó időnek, h kiheverd a csalódásaidat, és az utolsó barátod halálát. Elhiszem, h nagyon nehéz neked :(
2010. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
a.a nem:D
2010. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Komolyan már csak egy olyan kéne, akiről kiderül, hogy meleg..
2010. aug. 21. 13:44
 7/15 anonim ***** válasza:

Vagy nincs töke, vagy fertőzött, nem áll fel neki, nyáladzik stb. Ezernyi dolog van xD

Amúgy részvétem.


Ez nem szerencsétlenség, csak tudatlanság. Nem ártana néha előbb megállapítani a dolgokat lehetőség szerint. Akkor nem kerülnél ilyen helyzetekbe. Tény az utolsó az jó volt, csak sajnos a kaszás levelet küldött. :(


17f

2010. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Vannak így sokan, hidd el. Pasik terén én is úgy érzem, hogy el vagyok átkozva. Már csak abban bízok, hogy a fősulin (most leszek elsőéves) fogok találkozni valakivel.:)

Fogsz Te is hidd el:) A sok rossz után jó fog jönni, ez törvényszerű. Nyugi:)

2010. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi..
2010. aug. 21. 14:05
 10/15 anonim ***** válasza:

részvét meg meg sajnálat

egy darabig én is szerencsétlen voltam a szerelmi életemben, (akkortájt lettem 18) és először estem szerelembe. össze is jöttünk majd 3 hónap után a lány kijelentette hogy ő nem szerelmes... eltartott egy darabig míg túljutottam... azóta (erre nem vagyok büszke) de voltam én az aki szíveket törtem össze. nem azért mert össze akartam törni hanem azért, mert nem akartam ripityára taposni.

a lényeg:

"Mondottam ember: Küzdj, és bízva bízzál!"

2010. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!