Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság is olyan fontos, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság is olyan fontos, h a lány házias legyen, főzzön, takarítson?

Figyelt kérdés

Csak mert szerintem ma 10 lányból 6-8 8 ( persze ez a szám függ a neveltetéstől, hogy hol és hogyan él ... stb.) nem szokott, nem szeret (legalábbis nem naponta, inkább alkalmanként) és nem annyira tud főzni. Takarítani még kevésbé.

Ti mit tapasztaltok, szerintetek ez baj-e ?


2010. aug. 21. 12:02
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
elírtam : biztos
2010. aug. 21. 13:53
 32/36 anonim ***** válasza:
én hímnemű vagyok,16 éves és takarítok,mosogatok,tudok főzni és van barátnőm,tehát nem vagyok buz*i.Ez attól függ mennyire van kinyalva otthon a popó,a szülők mennyire gátlásosak,hogy a gyerek esetlen stb stb..Ha nem próbálkozik akkor majd 25 évesen marad a pizza.. Egyébként meg kissé idegesítő igen,hogy lassan már a férfiaktól várják el, hogy tartsa el a nőt, de engem nem izgat.
2010. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gáz, ha egy fiatal nő (18-tól fölfelé) semmit se tud főzni és derogál neki, hogy rendbetegye a lakást. Én sem vagyok egy mesterszakács, de az igenis ciki, ha gondot okoz valakinek egy egyszerű csirkepörkölt vagy palacsinta elkészítése ennyi idősen, meg végigszaladni a lakáson a porszívóval meg mondjuk megpucolni az ablakokat.

Olyan elkényeztetett királykisasszonyra vall az ilyesmi, szerintem egy normális pasinak se túl szimpatikus.

24 N

2010. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

áhh énis olyan vagyok mint az utsó elötti:Dcsak annyi h nincs bnőm meg lassan 18 vagyok:):D...Főzök,takarítok,mosás hát az annyira nem,az csak meg marad anyura:$:d,de a kajával nincs gond,most is egyedül vagyok itthon egy 7ig és simán minden nap csináltam kaját.Meg már nem egyszer volt h a családnak egy komplett ebédet,vagy mikor jöttek a haverok egy marhapörköltet főtt krumplival megcsináltam.Szval az ilyen dolgok nem nagy ördöngősek..csak ha mi pasik megtudjuk csinálni akkor néhány lány miért nem?:D

F/17

2010. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

16/F vok

Pont ez a probléma,hogy NEM is a férfiak kötelessége lenne a főzés,a nőknek ez egy KÜLÖN TANTÁRGY érted?Ahhoz,hogy ne a rendelt kaján keljen élned,hanem az,hogy a feleséged ínyencségét falatozd,gyakorlatozni kell és azt már fiatalon elkell kezdeni. A mai nők totál esetlenek,egy szendvicset nem tudnak normálisan elkészíteni.

2010. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Engem az nem zavar h én nekem is főzni kell.Személy szerint imádok főzni..az első randinkat is így terveztem h itthonról elzavarok mindenkit aztán főzök valami finomat,kaja után le a szaunába,ott kiizzadnánk magunkat,egy forró fürdő,aztán film és ami a többit adja:D...ha végig kötsög lennék akkor a végén benyögném h jó lenne ha elmosogatnál:De,nem,velem az a baj h túl sok mindent megengednék a nőnek.Egy csomó dolgot megcsinálnák helyette:)
2010. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!