Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság is olyan fontos, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság is olyan fontos, h a lány házias legyen, főzzön, takarítson?

Figyelt kérdés

Csak mert szerintem ma 10 lányból 6-8 8 ( persze ez a szám függ a neveltetéstől, hogy hol és hogyan él ... stb.) nem szokott, nem szeret (legalábbis nem naponta, inkább alkalmanként) és nem annyira tud főzni. Takarítani még kevésbé.

Ti mit tapasztaltok, szerintetek ez baj-e ?


2010. aug. 21. 12:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
62%
nekem személy szerint igen, elég meghatározó tud lenni
2010. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Nem baj, el lehet ezt fogadni. Bár nem mindenki tudja...
2010. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Eddig egy barátnőm sem tudott főzni, szóval nem elvárás. Viszont hatalmas plusz lenne.
2010. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
81%

áhh nem baj,miért lenne baj?..max a család eszik száraz kenyeret penésszel meg akkora koszban élünk h már a strandra sem kell kimenni mert lehet benne lubickolni..Én egy ilyen szerető feleségre vágyom^^


Am viccen kívül,nem azt mondom h a nap 24órájában görizzen otthon,de legalább főzni tudjon,meg hetente legalább 1x takarítson ki..

F/17

2010. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
67%

Ma ha valakit csak partnerként keresel, jó időtöltésért, együtt lógásért, haverok előtti villogásért, akkor olyat keresel mint valamelyik plázacica ribancrendszámmal.


Ha feleséget keresel, akkor egy kedves, szép, mutatós, de nem villogós kislányt keresel, aki ha csinál neked egy tortát, ami finom is, akkor megelégedéssel dőlsz hátra, főleg ha még azt is tudja, mikor kell háziasszonyként és mikor ribancként viselkednie, akkor megtaláltad...


De ez SEMMI ESETBEN SEM lesz a Kelemen Anna fejű, típusú leány...

2010. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
42%
Fontos, hiszen ki fogja a családot a későbbiek folyamán ellátni, az otthont rendben tartani? A pasik nem.
2010. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát én lány vagyok és szerintem az gusztustalan hogy van olyan lány aki arra nem képes hogy a kezébe vegye a seprűt mert letörik a körme. Vagy inkább megrendeli a kaját mint megfőzze. Ez a különbség a régi idők és a jelen között. :S Én szeretek főzni sőt még takarítani is mert levezetem a feszültséget. XD

16/L

2010. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%
utolsó lány,akkor segítenél nekem?:$:)..tegnap este buli volt aztán ma nem sok hangulatom van hozzá egyedül megcsinálni:P:):D
2010. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Jó, hát nem meglepőek a válaszaitok, de én akkor is azt látom, hogy - a mai 18-23/24 éves egyetemista lányokra gondolok - nem szeretnek házitündérkedni. Lehet, hogy ha tök fiatalon öszeköltöztök, akkor az elején még lehet meg akar felelni és összedobja a kaját, meg igyekszik az albérletet egyben tartani, de alapvetően nem akar ilyen életet élni és hogy múlik az idő, ez ki is ütközik.


Kíváncsi vagyok, mi lesz ezzel a generációval.

Lehet, hogy a jobban keresők vesznek mosogatógépet, esetleg állandó vagy alkalmi takarítónőt hívnak, anyukától/anyóstól kapnak otthoni kaját, s tán a kisbaba érkezése után is elvárják, hogy anyuka/anyós besegítsen.


De valami szerintem biztos változni fog, legalábbis az értelmiségi caládoknál.

Egyébként ép az előbb voltam a SPARban : anyuka festett szőke, tele karkötőkkel, szoli, elegáns ruha. vett mindenféle lancos péksütit meg gyümölcsöt. Kiment, és ott várta a férj, a babagocsit tologatva.

Szerintem az a nő nem szokott háziasszonykodni, illetve csak minimálisan. Pedig már volt vagy 32 éves.

2010. aug. 21. 12:20
 10/36 anonim ***** válasza:
Én sem gondolkodtam még erről, egészen addig, amíg nem volt olyan barátnőm, aki nem tudott főzni. Aztán most egy olyan barátnőm van, akihez bármikor felugrok, mindig van valamilyen kaja. Ha előre megbeszélünk valami találkát, biztos főz nekem valamit. Volt hogy mentem dolgozni, és mire felkeltem, már volt reggelim. Hát teljesen hozzászoktam ehhez a kényelemhez :). Nem egy Kelemen Anna, de ez hatalmas jópont neki :D.
2010. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!