Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság is olyan fontos, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság is olyan fontos, h a lány házias legyen, főzzön, takarítson?

Figyelt kérdés

Csak mert szerintem ma 10 lányból 6-8 8 ( persze ez a szám függ a neveltetéstől, hogy hol és hogyan él ... stb.) nem szokott, nem szeret (legalábbis nem naponta, inkább alkalmanként) és nem annyira tud főzni. Takarítani még kevésbé.

Ti mit tapasztaltok, szerintetek ez baj-e ?


2010. aug. 21. 12:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

igen, lyan fontos, aki ennyire nem képes massziv hátrányból indul :)


F/25

2010. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Ezek szerint jövő nem az egzotikusan szép és művelt értelmiségi nőké, hanem a csúnyább, de idomíthatóbb konyhamacáké ?

(Ez cak vicc, nyugi ).

De a kérdésre igazából még senki nem válaszolt, mert szerintem ez már egy létező jelenség (hát még tőlünk nyugatabbra) és kíváncsi vagyok, szerintetk mi lesz így a jövőben, ill. hogy a férfiak ezt a helyzetet hogy kezelnék .

Ja, és tudom, hogy mindig lesznek olyan lányok, akik ezt tökre szeretik csinálni ( bár szerintem csökken a számuk ), de én azokra vagyok kíváncsi, akik nem szeretik/nem lesz idejük a karrier miatt .. stb. és hogy a fiúk erre mit reagálnak majd.

Szóval egy 21. századi családmodell.

2010. aug. 21. 12:38
 13/36 anonim ***** válasza:
Legalább olyan fontos, hogy a lány mosson, főzzön, takarítson, gyereket neveljen, mint amennyire fontos, hogy a pasi tartsa el a csajt. Erről ennyit.
2010. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Egyy karrieristaa lány nem igényli szerintem, hogy eltartsák.
2010. aug. 21. 12:55
 15/36 anonim ***** válasza:
eléggé!
2010. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
...a karrierista lánynak pedig van más dolga is, hogy mint, hogy mosson, főzzön, takarítson...
2010. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Egy karrierista lány nagy valószínűséggel vénlány marad. :D
2010. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy jól látod a dolgokat! A 18-24 éves egyetemista lányokat említetted. Na most én 22 éves egyetemista lány vagyok, szóval beleesek az általad meghatározott korosztályba, viszont én egyetemi éveim alatt laktam koliban, laktam albérletben 2 másik lánnyal, és sem a koliban, sem az albérletben nem azt tapasztaltam, amit te írsz! Mindkét helyen takarítottak a lányok, sok olyan lányt ismerek, akik nem csak maguknak főztek hanem egész baráti társaságuknak...

Az albérletben például mindkét lánynak volt pasija, és mindketten meleg vacsival várták őket majdnem minden este. Az albérlet folyamatosan takarítva volt szóval...

Szerintem pont ezek a lányok akik rá is vannak kényszerülve a főzésre, takarításra, mivel nem anyucival laknak otthon!

Az említett probléma szerintem inkább a 14-17/18 éves korosztályra jellemző (tisztelet a kivételnek).


Arra a kérdésre pedig, hogy mi lesz később ha az egyetemet elvégzik ezek a lányok, és lesz munka, család stb... csak annyit tudok mondani, hogy anyukám 8-10 óra fizikai munka mellett mindig el tudta látni az egész családot, és mindig tisztaság van otthon. Tehát valószínűleg nekem is menne. Most is főzök, takarítok suli és munka mellett. Viszont ha egyszer annyi pénzem lenne, hogy képes lennék alkalmazni valakit ilyen feladatokra, megtenném. Nem lustaságból, csak ha már annyi pénzt keresnék, akkor miért ne adjak valaki olyannak lehetőséget a megélhetésre, akinek nehezebb mint nekem...

2010. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

utolsó: értem, kösz, h írtál.

De én egybként 5 évet éltem kollégiumban, a lányok ott nagyjából (de cak nagyjából ám) megcsinálták a dolgokat,viszont otthon mindent anya csinált és első kzből tudom, hogy nem szeretnének egész életükben takarítani, mosogatni és főzni.

Egyébként 50 lányból csak a 3 felvidéki főzött napi szinten - a pasijának is vagy épp a pasijával - a többek fele alkalmanként, másik fele soha.

Takarítani : valaki hetente, de csak elnagyolva, valaki sokkal ritkábban. Bár sztatikus volt a padló, így nem volt gáz a dolog.


De olyan érteelmben háziasszony, mint a mi szüleink, ... hát, csak az a 3 lány volt.

ugyanezt látom volt osztálytársaknál ( bár hozzáteszem, olyan suliba járttam, ahol szinte mindenki jól szituáltértelmiségi családból jött), egyetemen baráti körben, fiatalabb lányoknál. ... stb. MINDNHOL.

Ezt úgy is mondhatjuk, ahogy te fogalmaztál, hogy ha lenne rá pénzed, szívesen bérelnél takarítónőt.


Szóval én nem azt mondom, hogy ezeket a lányokat megeszi a kosz, hisz pedáns fiatal lányok .Hanem hogy vagy más csinálja meg, vagy ők, de csak módjával és akkor is olyan életet akarnak, hogy mással csináltathassák és mellette legyen jó munkahelyük, lássák a világot , stb.

2010. aug. 21. 13:12
 20/36 anonim ***** válasza:
24%
Hát szerintem a nőknek sem tetszene,ha nekik kellene kicserélni a villanykörtét,szögelni,autót szerelni,egyszóval ha nekik kéne férfimunkát végezni...Ezeket a dolgokat a férfiaktól várjuk el,így természetes,hogy a női munkákat nők végezzék...
2010. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!