Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha nem tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha nem tudnátok dűlőre jutni a születendő gyereketek nevében?

Figyelt kérdés
Boztosak voltunk benne, hogy fiunk lesz, meg is egyeztünk a nevében még mielőtt teherbe estem volna. Sokáig nem tudta az orvos megállapítani a gyerek nemét, végül kiderült lányunk lesz. Itt vagyok 7 hónapos várandósan és fogalmam sincs mi lesz a neve. A férjem mindenképp alliteráló nevet szeretne, a vezetékneve kezdőbetűje F. Nagyon tetszik neki a Franciska név, ez a favoritja, nekem meg egyáltalán nem tetszik. Átnéztünk számtalan netes utónévjegyzéket, egyikben sem találtunk olyan F betűs nevet, melyre mindketten rábóintanánk. Az én vezetéknevem M betűvel kezdődik, van olyan M betűs lánynév, mely mindkettőnknek nagyon tetszik, azt viszont nem akarja a férjem, hogy az én vezetéknevem kapja meg a gyerek, abban egyeztünk meg, hogy ez lesz a 3. neve. Első keresztneve (2.neve) azonban mindig nincs.

2021. ápr. 9. 08:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
22%
7-es egy állat!
2021. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
22%
7, Rád találták ki azt a kifejezést hogy femináci.
2021. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt a sulinkban egy csaj, úgy hívták, hogy Orrtörő Orsolya :)


Ennél már csak a Jajgató Jolán jobb 😂



36F incel

2021. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Franka, Freja, jelenleg ez a 2 név a legesélyesebb. Fanni, Flóra van a családban.
2021. ápr. 9. 09:25
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
#14 úgy van, csesszetek ki a gyerekkel
2021. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy a 2 közül bármelyik névvel kicsesznénk a gyerekkel. Ha Fausztina, Fióna vagy Fehérke nevet adnánk neki, akkor még egyet is értenék veled, ezekből a nevekből valóban adódhatnának később kellemetlenségei.
2021. ápr. 9. 09:29
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Filoméééééna
2021. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj a két keresztnévvel nekem is van.

Mi lenne ha inkább két vezetékneve lenne és az M betű csak rövidítve és utánna a keresztnév. Például F.... M. és az m betűs keresztnév.

Egyik usmerősünknél volt ilyen megoldás és nincs vele baj.

2021. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%

Freja névnek nézzél utána, egy szexistennő neve. Nem gondolom, hogy ilyen nevet akarsz adni a gyermekednek.

Franka és egyéb ritka nevekkel is csak rosszat okozol. A többi gyerek nem ismeri, furcsa lesz számukra.

Fióna névről jobb nem is beszélni. Schrek című mesefilm popularizálta, bárki, aki meghallja, rögtön arra asszociál.


Miért baj az, hogy Fanni, Flóra már van a családban? Ez ne legyen kizáró ok!

2021. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

19 Szexistennő ..... az. Inkább te nézz utána hogy ki is volt pontosan ő a skandináv mitológiában.

Ugyanúgy volt a háború és a halál istene. A csatában meghalt harcosok felét ő fogadja Fólkvangr-ban, a másik felét pedig Odin Vallhalában.

2021. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!