Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleőrülök már. Megvígasztalnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök már. Megvígasztalnál?

Figyelt kérdés
Tudom.. 16 évesnek már korai ezen stresszelnie magát. De már több éve nyomorgat a tudat, hogy valaki hiányzik az életemből. minden este ezen elmélkedem. Viszonylag szép lány vagyok, tudok beszélgetni emberekkel, kötetlen korral és nemmel. Hogy tudnám ezt az érzést elhessegetni? Lassacskán már mindenkivel összejönnék, hogy érezzek egy kis védelmet, ahogy átkarol, ahogy átölel. Sok olyan komment fog jönni, hogy mit akarok 16 évesen, de egyszerűen felemészt a tudat.
2010. aug. 20. 23:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm =( Jöhetnek még =(
2010. aug. 20. 23:16
 12/17 anonim ***** válasza:

engem felvehetsz msn-re :) (minden este bedobom)

val_aki@hotmail.com

2010. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tök jó nektek még egy rahedli fickótok lehet :)
2010. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Prímás Lancelot ***** válasza:

FurkóLurkó irigyled tőlük? :D

név alapján férfira gondoltam..

2010. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
írj 1 privit :)
2010. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy le fogtok pontozni de szerintem a magány még mindig jobb mint egy reménytelen szerelem. Én lassan 2 éve vagyok szerelmes valakibe, de ő nem viszonozza ez érzéseimet :S És hát ezen az sem segít, hogy minden nap látom suliidőben mert ugye oszt.társak vagyunk..Én is próbálok másra gondolni, álmodozni de nem megy..egyszerűen csak rá tudok gondolni..nagyon rossz :S
2010. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
pont ugyanez van velem is..
2010. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!