Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális h a barátnőm nélkülem megy diszkóba és én meg beleőrülök hogy nem lehetek vele?

Figyelt kérdés
mindketten 16 évesek vagyunk és kb 4 hónapja vagyunk együtt
2011. ápr. 23. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettő teljesen normális, én barátnőm is mindig nélkülem, a barátnőivel megy szórakozni. Tudod, egy kis izgulás mindig van, de fő a bizalom!
2011. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kérdezo vagyok:

en megbizom benne.és o is szeret engem.remelem nem csinal semmi hulyeseget.szereteeem

2011. ápr. 23. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor nincs miért aggódni. Most el tudod képzelni, hogy elmész a haverjaiddal kocsmázni, és ott figyel barátnőd? Kell egy kis magánélet, és ez sokszor a "csajok estékben" valósul meg.


Első voltam

2011. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi a segitseget.de azert nem birom izgulas nelkul :P de telleg koszi
2011. ápr. 23. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, én is voltam ilyen helyzetben, engem is sokan megnyugtattak, már nem is parázok az ilyeneken
2011. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem neked

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. vele kéne összejönnöd.

2011. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!