Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleőrülök már. Megvígasztalnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök már. Megvígasztalnál?

Figyelt kérdés
Tudom.. 16 évesnek már korai ezen stresszelnie magát. De már több éve nyomorgat a tudat, hogy valaki hiányzik az életemből. minden este ezen elmélkedem. Viszonylag szép lány vagyok, tudok beszélgetni emberekkel, kötetlen korral és nemmel. Hogy tudnám ezt az érzést elhessegetni? Lassacskán már mindenkivel összejönnék, hogy érezzek egy kis védelmet, ahogy átkarol, ahogy átölel. Sok olyan komment fog jönni, hogy mit akarok 16 évesen, de egyszerűen felemészt a tudat.
2010. aug. 20. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretlek.
2010. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó helyen jársz.
2010. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lelkitársad tud megvígasztalni.
2010. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Megvígasztalnál?


Nem :R

2010. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, én is így vagyok:)


Itt vagyok 17 évesen, mindenem megvan, mindenki azt mondja rám hogy milyen helyes vagyok stb... nagyon magas vagyok ( amit ugye a lányok szeretnek) de nem volt még egy normális barátnőm az életemben:(


ha gondolod dobj privit

2010. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok, egyszerűen annyira szeretnék valakit, de nem jön:( akárkivel meg nem fogok össze jönni, érzelmek kellenek, szeretnék annyira szerelmes lenni egy fiúba, amennyire csak lehet, hogy érte lángoljon a szívem, hogy érezze, nekem csak ő kell.

de nincs itt ez a fiú. egyedül vagyok. én elhiszem hogy majd jön, de még nincs itt és ez rettenetes.

L/16

2010. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok..gondolom,ez nem vigasztal túlzottan,de engem azért az vigasztal,hogy nem ez a legnagyobb probléma az életemben most..:S
2010. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincs pasim...de nekem is hiányzik :(
2010. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem is hiányzik egy fiú az életemből..már nagyon régóta. üresnek érzem az életemet így. másnak már a 4.barátján van túl nekem meg igazán még egy sem volt...
2010. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Prímás Lancelot ***** válasza:
100%

nekem sincs pasim :(


hálisten ugyis pasi vagyok..

2010. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!