Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen beleőrülök! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen beleőrülök! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hy, remélem végigolvassátok :)

Tizenéves lány vok. Még tavaly nyáron (júli-augusztus) kinn voltam a közeli kis tónál, ahol van egy üdülő. Kinn voltam 7 napot. A 3. napon jött egy fiú (szőke, kékszemű *_*). Amikor megjött, rá se néztem, csak:

-Szia!

-Szia!

Ennyi. Aztán a vacsinál segített megkenni a nutellás kenyeret a többieknek (mert én 1 táborba voltam, ő meg csak úgy kinnvolt :D). Tök kedves volt. Este gondolkoztam. Tök kedves ez a srác... - ez volt másnap. Kimentünk a tóra fürdeni. Beleállt 1 kagyló a lábamba, és ő segített kipiszkálni, és kinn is maradt velem a parton, míg a többiek fürödtek.

Olyan kedves, helyes ez a fiú... ez volt harmadnap.

Reggelel elhívott az erdőbe kettecskében "madarat nézni", és (én hülye -.-" olyan k.b.szott ügyetlen vok) eltanyáztam. A sűrű levelek közt alig-alig szűrődött be a napfény, és fölém hajolt, felsegített...

Wááh szerelmes vagyok :)) ez volt 4. nap

5. nap du. sorjátékot szerveztünk. Az volt, hogy be kellett kötni a szemét valakinek (az a valaki éppen én voltam) és egy másik valaki (aki az a fiú volt) végigvezette az udvaron egy hosszú szőnyegen. Végig fogta a kezem *___*, titokban.

Az volt h 2 szék egymástól távol volt rakva, és ráterítettek egy pokrócot, és olyan volt, mintha egy tök átlagos fotelen ülnél, mert a székekre ülő 2 személy megfeszítette a pokrócot és nem hajolt be. És az volt a lényeg, h egy bárban voltál, udvarolni kellett a széken ülő személyeknek. 5 perc után azt mondja az egyik gyerek:

- Ülj le középre!

Én meg leültem, a 2 gyerek felállt, és PUFF beborultam székestűű xD

És jött, felsegített... WÁÁÁÁÁÁÁ olyan AXE illata volt... majdnem elájultam *___*

Ebbe a fiúba beleestem........

de másnap elmentek :'''(

ez kb volt 10 hónapja... Most kezdtünk el levelezni, de nem ír... :(

Megőrülök, annyira szeretem ezt a gyereket. Még soha nem éreztem egy fiú iránt ekkora kötődést... Ez nem volt szerelem 1. látásra...

MIT TEGYEK????

SEGÍTSEEEEEK PLS!!!

Egy Szomorú Szív :(


2011. jún. 16. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Mi a kérdés?
2011. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy mit tegyek, Lemondjak róla vagy fojtassam , csak hogy
2011. jún. 16. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Az internet korában az ilyen probléma megoldása pofonegyszerű. E-mailben, facebook-on, msn-en, skype-on stb. tartsátok a kapcsolatot, van webkamera is, telefon stb.

Aztán majd megbeszélitek, mikor találkoztok legközelebb. Ennyi. Sok boldogságot kívánok!

2011. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha fel tudjátok egymással venni a kapcsolatot, akkor nyilván ezt kellene tenni. Bár az, hogy ezt az elmúlt egy évben nem tettétek meg, eléggé rontja az esélyeket.


Ha nem tudsz róla semmit és elérhetetlen, akkor meg kár ezen bánkódni, mert veszett fejsze nyele.

2011. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha válaszol akkor folytasd ha nem akkor 2 levél után ne irj többet mert Ennél te többet érsz hogy "megalázzon" azzal hogy válaszra se méltat.


Sok srác van és még fiatal vagy.



22/f

2011. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

leveleztek, de nem ir vissza? ez akkor hogyan levelezés?

amugy ha még csak fél orája hogy nem irt vissza akkor ne aggódj majd visszaír :) ha 3 nap mire vissszaírjon az kicsit kevésbé jó már. nemtudom a levelezés miből áll, ha email vagy levél vmi közösségi oldalon akkor napi 1 simán korrekt, nem lóghat egyfolytában a neten. (az igazi levelet nem venném számitásba manapság főleg tinik közt, bár az lenne az igazi :) )

ha messze lakik tőled és nem tudtok talizni tul gyakran akk nemérdemes erőltetni, de csak ezér ne mondj le róla. na meg legnagyobb kérdés hogy ő érez e valamit... addig amig ezt nemtudjuk nehéz nyilatkozni :)

eh tiniszerelem, sajnos csak viszonzatlanul volt benne részem, hajrá hátha összejön...

2011. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat, kedvesek vagytok! ;)) :)

10 km-re lakik tőlünk, de nem ugyanabba a városba.

Állítólag most van csaja, rákérdeztem (mivel visszaíírt :D <3) és nincs :)

Köszi még1szer!!!

2011. jún. 18. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!