Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig fog még ennyire fájni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog még ennyire fájni? Ilyet még sosem éreztem, de úgy érzem beleőrülök.

Figyelt kérdés
4 hónap után(tudom nem sok idő)úgy tűnik vége a kapcsolatunknak.Pénteken taliztunk utoljára,de már múlthéten is voltak gondok,a volt pasim ugyanis bekevert.Azt hazudta,h megcsaltam a mostani barátomat,és ő elhitte.Pénteken úgy tűnt,h sikerült megbeszélnünk a dolgokat,szombaton úgy váltunk el,h majd hív,de azóta semmi.Tegnap próbáltam hívni,de nem vette fel.A másik probléma a korkülönbség volt(én 19,ő 34).Ez engem egyáltalán nem zavart,nem is igazán érzékeltem ezt a 15 évet,és az elején azt mondta,h részéről se gond,de legutóbb ezt is felhozta.Az a baj,h én tényleg beleszerettem,és érzem h ő is szeret,mondta és éreztette is.De most nagyon kivagyok borulva.Minden olyan jó volt vele,még senkivel sem éreztem ilyet.3 napja csak sírok,nem tudok koncentrálni a tanulásra sem,még mosolyogni is képtelen vagyok,állandóan ő jár a fejemben.Nem tudom elhinni,h vége,h soha többet nem lehetek vele:(Mit tegyek,h jobb legyen?
2011. febr. 1. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress egy korodbeli fiút, nem normális, hogy egy harmincsok éves férfi egy tizenéves lánnyal kezd.
2011. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha az felvidít még ne add fel, 3 nap nem a világ, hívd fel! ;) v írj egy sms-t ha megint nem veszi fel...
2011. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fülünyúl ***** válasza:

Hülyeség a korkülönbséggel előhozakodni, számos élő példa van rá, hogy 10-20 év korkülönbséggel is tudják szeretni egymást az emberek és nagyon hosszú, nagyon tartós kapcsolatok, házasságok születhetnek belőle.


Ha ennyire szereted, és úgy érzed ő is szeret, akkor mindenképpen próbáld tisztázni a dolgot. Eleve, ha látja hogy te mindenáron be akarod bizonyítani hogy nem történt ilyesmi és csak őt szereted, akkor érezni, tudni fogja, hogy valóban így van. Ha otthon sírdogálsz, azt ő nem látja, csak azt hogy elmentél és azóta lapítasz mint sz@ra a fűben. Keresd, akard, beszélj. Ha tényleg nem csaltad meg, küzdj az igazadért - és a szerelmedért.

Ha pedig valójában mégis megcsaltad, csak kidekoráltad itt nekünk a sztorit, akkor jobb ha tényleg nem keresed meg, nehogy megbocsásson és aztán újra és újra félrelépj és megbántsd ezzel.

2011. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd mg neki, hogy szeretnél még egyszer beszélni vele, mert neked nagyon fontos lenne. Győzd meg, hogy találkoznotok kell és akkor vagy zárjátok le, vagy beszéljétek meg, hogy folytatjátok normálisan a dolgot, mint ez előtt. De ha visszautasít, akkor soha többet ne könyörögj neki, mert annak semmi értelme nem lesz, csak magadat fogod alázni vele.
2011. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg!Az a baj,h ő nagyon nehezen bízik meg 1 nőben,mert már voltak rossz tapasztalatai.Pénteken is én hívtam fel,és tegnap is próbáltam.Tényleg nagyon fontos nekem,a legutóbbi találkozásunkkor is bizonygattam neki,h szeretem és nem csaltam meg,akkor úgy tűnt elhitte,de most már nem tudom.Meg ha tényleg ennyire zavarja a kor,azzal nem tudok mit csinálni.Hívogatni meg nem akarom állandóan,főleg h fel se veszi,látja h kerestem,nem hív vissza.....Én csak szeretném tényleg minnél hamarabb elfelejteni,mert ez így borzasztó,csak nem tudom hogy csináljam.
2011. febr. 1. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk hagyd békén....nem is hagysz neki időt hogy végig gondolja, hogy ő mit akar!Ha szeret úgyis átgondolja és keresni fog, ha nem akkor meg jobb is hogy vége, mert akkor nem szeretett igazán.
2011. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért én erre a korkül. dologra rácáfolnék. Köztünk 13 év van a párommal 19/32. És 4éve vagyunk együtt tökéletes boldogságban. A rossz érzésedre meg sztem az idő az egyetlen gyógymód.:S Borzalmas, tudom.
2011. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!