Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem bírom tovább. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem bírom tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom lassan fél éve együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást és mindentmegteszünk egymásért. De az apám nem engedi hogy legyen barátom, és titoknunk kell a kapcsolatunkat, már lassan fél éve.Nem is merem az apámnak elmondani mert ismerem tuti eltiltana tőle, minden lépésemet figyelné.És ki akar belőlem törni az érzés mert már lassan megfojt és ezt senki nem látja senki nem tudja csak én, de nem tud előtörni mert a szüleim meggátolják, tudom hogy jót akarnak de ..... nekem a fiú mellett van az hogy boldog vagyok csak ő tudja elérni......és ez nagyon fáj.... A fiú azt mondta vár, de nagyon nehéz és neki is fáj ez hogy van hetekig nem látjuk egymást...:( ( egy 17 éves lány)
2010. aug. 19. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, 17 éves vagy. Amint 18 leszel, nem szólhatnak bele, hogy mit csinálj. Addig ki kell bírnod sajnos. Kitartást!
2010. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

talán mutasd be nekik a fiút, mert lehet hogyha látják és megismerik, akkor nem állnak az utatokba :).

sok sikert ;)

2010. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg leülhetnél a szüleiddel, hogy beszéljetek a témáról. Mondd el nekik hogy bízhatnak benned. A srác bemutatását én is javasolom. Ha látják hogy nem szemét alak, akkor nyugodt(abb)szívvel engednek el hozzá.


Amúgy sosem értettem az olyan szülőket akik nem hagyják a lányukat kibontakozni. Most komolyan, mi a jó ebben. Értem, hogy vigyáznak rád, de ez túlzás.

2010. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!