Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan motiválhatnám? A meccset bámulja és a kanapén döglik.

Figyelt kérdés

Szóval a párom (F/37) semmit sem csinál, ami fejlesztené. Én edzek, olvasok, nyelvet tanulok.

Ő a meccset nézi és a kanapén fekszik. Pár hónapja vagyunk együtt, az elején is ilyen volt, de egyre jobban zavar. Sőt, borzasztónak találom. Nem szeretne fejlődni, több lenni, semmilyen szinten sem. Ő így boldog és kész, megmondta. Akkor nincs mit tenni, ne erőltessem, ugye? A korából adódik? Elég neki, amilye van, ahogyan és kész. Ez személyiség kérdése inkább, nem?


F/37, N/26


2021. febr. 27. 22:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat elején a nő azt reméli, hogy majd a fickó megváltozik, a férfi meg azt, hogy a nő nem. És aztán csalódnak is mindketten az elgondolásukban. :)
2021. márc. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ha unalmas az otthon rohadas, azt ertem. De ez a szoveg, hogy fejlodes, nyomaszto uj szlogen. Es peldaul regenyt olvasna nagy elvezettel, azzal mi a helyzet? Nem lehet kipipalni, kilora, dekara bemerni, hogy mit fejlodik tole.
2021. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudod megváltoztatni, 37 éves felnőtt férfi, neki ez a kikapcsolódás, ugyanúgy ahogy neked az edzés. Miért vagy vele, ha borzasztónak találod már 3 hónap után? Olyan párt keress, akivel jól érzed magad, ne ragadj le valakinél csak azért, mert szembejött.
2021. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!