Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan motiválhatnám? A meccset bámulja és a kanapén döglik.

Figyelt kérdés

Szóval a párom (F/37) semmit sem csinál, ami fejlesztené. Én edzek, olvasok, nyelvet tanulok.

Ő a meccset nézi és a kanapén fekszik. Pár hónapja vagyunk együtt, az elején is ilyen volt, de egyre jobban zavar. Sőt, borzasztónak találom. Nem szeretne fejlődni, több lenni, semmilyen szinten sem. Ő így boldog és kész, megmondta. Akkor nincs mit tenni, ne erőltessem, ugye? A korából adódik? Elég neki, amilye van, ahogyan és kész. Ez személyiség kérdése inkább, nem?


F/37, N/26


2021. febr. 27. 22:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Mi fogott meg egyáltalán benne?
2021. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
36%

Azért valamit csak tudhat, ha 11 évvel idősebben is meg tud dugni.

Meg ha az elején is ilyen volt, akkor miért most sipítozol?

2021. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Egyébként értem mindent megtesz. Támogat lelkileg, illemtudó, kedves, gondoskodó, érzelmes, hasonló a humorunk, jó a szex. Azonban a fentiek miatt biztos nem tudnék vele sokáig együtt lenni, amitől nagyon szomorú vagyok.
2021. febr. 27. 22:59
 4/33 anonim ***** válasza:
75%

Na, itt valami nagyon nem cseng össze. Tök szépen összedobáltál pozitív közhelyeket. A gond az, hogy aki valóban annyira lelkileg támogató, gondoskodó meg hasonló, az nem fog egész nap a kanapén dögleni, hanem felfogja, hogy mit szeretnél vele közölni és ebben is támogat.


Na, szóval újra: Mi is fogott meg egyáltalán benne?

2021. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
67%

Érdemesebb lenne magadnak feltenni a kérdést, hogy:


"Tudok-e feltétel nélkül szeretni?"


Hogy egy belső feszültség meg tudjon nyilvánulni, mindig szükség van egy a külvilágban arra potenciálisan alkalmas projekciós felületre.


Esetedben a felület a párod, akin keresztül most megláthatod magad.


"Nem szeretne fejlődni, több lenni, semmilyen szinten sem."


Egy önmagad által legyártott elképzeléshalmazt szeretnél motiváció címszó alatt finoman, de erővel ráhúzni. Ugye logikusan az van mögötte, hogy "olyan legyél amilyennek én akarlak". Ezzel a késztetéssel csupán annyi a probléma, hogy nincs benne szeretet, elfogadás.


Ha fejlődni vágysz, mindig befelé nézz.

2021. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
69%

"Tudok-e feltétel nélkül szeretni?"


Öhm... Senki sem tud. A hűség is egy feltétel.

2021. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
Én meg azt nem értem miért elvárás a folyamatos fejlődés. Miért baj az ,ha valaki meg van elégedve a mosttal?
2021. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem túl bölcs dolog mindenki helyett nyilatkozni.


Mi köze a hűségnek a szeretet áramlásához ezen vonatkozásban?


A szeretet az van, árad, nem kötődik semmilyen elváráshoz, nem minősít, mentes minden önösségtől.


Ha feltételes volna, akkor lehetne mondani:


"majd akkor szeretlek, hogy ha ezt és ezt teszed"


Ebben a formában a saját elképzelésedet szereted maximum, ami nem más, mint önösség.


A valódi szeretet az ad.

2021. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%

"A szeretet az van, árad, nem kötődik semmilyen elváráshoz, nem minősít, mentes minden önösségtől."


Ez egy coelho könyvben pár tinicsajnak biztos jól hangzik, meg középkorú ezós anyukáknak, de egyébként másra nem jó.

A szeretet önzőség. Önzetlen szeretet nem létezik. A szeretet alapja, hogy jó érzést kapsz azzal, akit szeretsz.

2021. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
46%
Ebben a formában számodra senki más nem létezik magadon kívül, és minden más lényt arra használsz, hogy kapj.
2021. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!