Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen? :S

Figyelt kérdés

Hát hol is kezdjem.17éves srác vagyok,kicsit mackósabb alkatú:$ és egy jó pár lánnyal beszélgettem már,egy jó darabig kor nélkül.Aztán mikor rákérdeztek h hány éves vagyok,akkor csak ámultak,bámultak h többnek gondoltak,ha meg tetszettem nekik akkor meg a köztünk lévő távolság miatt nem lett semmi:/Itt a városomban pedig senki olyat nem találok akinek tetszenék vagy bármi:/

Lehet az a baj h néha túl komoly vagyok a koromhoz képest és ezt nem szeretik a lányok?Vagy mi lehet a gond?Vagy van olyan lány aki ezt értékeli?


2010. aug. 17. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
én értékelem ha egy srác komoly és nem röhög minden szavamon :) de azért a komolyságot sem kell túlzásba vinni. egy kis hülyülés sosem árt ;) 16/Ł
2010. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Seraph ***** válasza:
Ha tényleg komoly vagy, akkor lehet hogy a saját korodbeli lányoknak ez nem tetszik, mert ők még "gyerekesek". Viszont igen, van lány aki ezt kedveli. Csak nehéz megtalálni.
2010. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
persze megvan az is...hála égnek azzal sincs bajom,de tényleg..viszont olyanokat mondanak,h a kifejezéseim nem épp "hasonlítható" egy korombeliéhez,vagyis h is mondjam.Változatos a szókincsem:)
2010. aug. 17. 21:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!