Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, miért ilyen?

Figyelt kérdés

Először is normális válaszokat kérek.


A barátommal másfél éve vagyok együtt. Az utóbbi időben nagyon sokat veszekedtünk (de csak kis sz*ar apróságokon) és mindig kibékültünk és minden jó és szép lett..aztán újra visszacsúsztuk oda hogy veszekedtünk. Már kezd nagyon elegem lenni, msnen mondogatom neki,hogy elegem van, nemtudom mi legyen. De közben pedig rettentően imádom és nem akarom semmiáron elveszíteni.


(Na most közben nekem az a problémám,hogy msnen nem olyan mint élőben (jó tudom msnen nem lehet kimutatni az érzéseket meg nemtud idebújni hozzám,de lehet szépeket írni,amitől mosolygok..és jól esik ha ezt írja) mert élőben 5percenként elmondja hogy imád. és elvárnám ezt is tőle,hogy msnen is mondogatja többször..meg írjon szépeket)


Na miközben itt mondogattam neki,hogy elegem van meg stb.. kb semmit olyant nem írt ami jól esett volna,hogy Ő nemszeretné ha vége legyen ..stb... rákérdeztem hogy érdekel e egyáltalán a kapcsolat,aztmondta képzeljem el igen. Nemtudom miért..de ha ez fordítva lenne én már itt bőgnék és könyörögnék neki meg minden. :/


Mit tegyek? Miért ilyen?

Beszélni szeretnék vele komolyan,de hogyan kezdjem,mit mondjak neki?


Előre is köszönöm.


2010. aug. 17. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi gond veletek,csak annyi a gondod hogy a fiúd nem pitizik úgy ahogy elvárnád.Túl maximalista vagy.Nem kell megfojtani.Más nő a seggét verné a földhöz örömében,ha a krapekja 5 percenként elmondaná neki hogy imádja.Az hogy msnen nem olyan mint élőben,annak talán az az oka hogy az internet kapcsolatot személytelenebbnek érzi mint a valóságot.

Azt írod beszélni akarsz vele.Miről?Arról hogy ,,rettentően imádom és nem akarom semmiáron elveszíteni"?Vagy arról hogy ,,rákérdeztem hogy érdekel e egyáltalán a kapcsolat,aztmondta képzeljem el igen".

Úgy tűnik hogy egyikőtök sem akarja elveszíteni a másikat.Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek.Ne buzeráld,és akkor túlélitek.

2010. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is túl reagálod a dolgot.. a fiúk nem olyanok mint a lányok! főleg az éteren keresztül nem.. a barátom még egy sms-t is nehezen ír meg..
2010. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!