Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nos. Hol is kezdjem. .. :-/

Van egy nagyon jó barátom(fiú), akibe szerelmes akarok lenni, illetve voltak iylen fellángolásaim iránta, de visszafogtam a vágyat, hogy belészeressek!

Aztén később összejöttem az egyik jó barátjával. Szerettem is őt nagyon, d ekibrándultam belőle.

Aztán most jönne egy szakítás, mert ott szeretném hagyni, ezekért:

-Nem érzek iránta már semmit

-Feszült vagyok ha vele vagyok

-Nem érzem jól magam vele

-Ne, akarok vele lefeküdni (régebben még vele akartam elveszíteni, de csalódtam bizonyos dolgokban)

-Kicsit szégyellem őt

-Nem akarok sehovásme vele elmenni

-Nem tőrödik velem, de ha még is, akkor azt se jól, és akkor ás inkább azt kívánom, hogy bárcsak ne foglalkozna velem..

-Erőltetett dolgokat nekem (de már valszeg megérttte hogy mit tett)


Viszont velemaradék, mert:

-Tetszik még

-Aranyos hozzám

-Megtenne dolgokat a kapcsolatunkért, mert szeret engem

-Suliban megakarom mutatni, hgy milyen jó csaj vagyok, hogy még mindig együtt vagyunk (..:S)

-Ha szakítok vele, srni fogok, és nem fogo bírni, hogy ha mással összejön, szégyelni fogom magam akkor.. :S:(


Ám őt nem hagyhatom el, mert nekem a barátja kell! ezért nem! mind a ketten tudjuk(én meg a barátom!nem a paim, hanem a barátom!) hogy kettőnk közt csak barátság lehet, és az maradhat meg. Azért, mert ha később vége lenne vele is, akkor nem tudnék rá már úgy nézni, mint barátra, meg töb haverom befolyásolja, ert akkor azt fogják hinni, hogya pasimat, ő miatta hagytam el, éls megverik! :S de tudom hogy ez a srác járna velem.


Mi tévő legyek?

A szívem azt súgja hogy járjak inkább velede csak midnen rossz lenne)

Az okos fejem(nem ego) pedig aztmondja hogy hagyjam ott a jelenlegi pasimat, és legyek vele csak haver vagy barát amx. max köszönőviszony(legrosszabb setben ellenség, de azt nem akarom)


Kérlek segtsetek!


és bocsánat hogy hoszú lett, de köszönöm ha elolvastad, és ha válaszolsz is :$


2010. aug. 17. 12:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és 17/L
2010. aug. 17. 12:58
 2/11 anonim ***** válasza:

17 éves létedre nagyon gyerekes vagy. Inkább hagyd el szegényt, nem ilyet érdemel.


"-Suliban megakarom mutatni, hgy milyen jó csaj vagyok, hogy még mindig együtt vagyunk (..:S)" Szánalmas!

2010. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ezt azért írtam,mert hogy azt hiszik hogy nemvagyok szűz, mert vagány csaj vagyok, és oylan gyerekeseka fiúk, hogy ha szakítok apasimmal azt fogják hinni hogy azért, mert nem voltam jó az ágyban(közben le sem feküdtemvele)


ám mielőtt e megjegyzések jönnének, azelőtt képzeljétek magatokat a helyembe

2010. aug. 17. 13:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyi negatívumot fel tudsz sorolni a sráchoz, akkor ne pazarold rá az idődet, az pedig ne érdekeljen, ki mit fog mondani. :) Fiatal vagy még, keress olyat, akit feltétel nélkül szeretsz. Ha vele veszted el, lehet nem is lesz jó élmény :(
2010. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kötelező mással összejönni,ha szakítasz.Hagyd el a jelenlegit,ha ennyire gáz a dolog,de ne keress másikat.Az meg hogy mit szólnak mások,nem számít,hidd el.

30/N

2010. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ksözönöm :)


és Köszönöm a kedves utolsónak is!

Figyelj kérlek. Igaz hogy nem kötelez, de legalább így tudtam arra támaszkodni, hogy dejó nekem van valakim, és így egy plusz ok arra, hogy a barátommal ne jöjjek össze. :S:-/

2010. aug. 17. 17:23
 7/11 anonim válasza:
jézusom?!
2010. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
1. mondatból ez kimaardt: azt szeretném, hogy belémszeressen! :$
2010. aug. 19. 18:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy 17 éves vagy! :)
2010. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nincs az sehol előírva,hogy egy 17 éves lánynak szerelmesnek

kell lennie.Inkább éld az életed!

2010. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!