Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Szeret vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Szeret vagy nem, és én vajon? Nektek mi a véleményetek, mit tegyek vagy ne? Fontos!

Figyelt kérdés

Van az iskolánkban egy lány,akinek tudom hogy tetszettem korábban,söt még idén is mutatta az érdeklödés jeleit.Sajnos azóta megváltozótt valami,mert hol mutatja az érdeklödést,hol teljesen közömbösen faarcal megy el mellettem a folyoson.A ráadás hogy közben neki több futó kalandjai,kapcsolata vol.A barátnöi is hallom hogy egymás között súgdoloznak mikor elmegyek melletük.

Én is nem tudom hogy mit érzek ,egyik pillanatban leszarom nagyivben,a másikban pedig csak öt nézném egész nap.

De a legszebb az egészben hogy soha nem is beszéltünk,még köszönő viszonyban se vagyunk ...

Nektek mi a véleményetek,mit tegyek vagy ne?


2011. márc. 9. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekel hajts rá, ha pedig úgy érzed lesz*rod akkor miért foglalkozol vele? Ez olyan hülyeség, mert sokan úgy érzik, ha más valakinek tetszenek akkor össze kell vele jönniük. Pedig ez aztán nem kötelező. Te tudod hogy érdekel-e annyira hogy ráhajts, vagy ne.
2011. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és még egy dolog. ha úgy érzed, hogy érdeke, akkor vedd fel vele a kapcsolatot. Élőbe is, de minimum msnen.
2011. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TOMAtm ***** válasza:
hát ha nincs barátnőd miért nem startoltál rá eddig?ezt lehet hogy most buktad már,nem fog rád várni meg epekedni utánad 1000évig egy nő sem.vagy lépj a tettek mezejére vagy ne is gondolj rá.
2011. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a nagy baj hogy teljesen én se tudom már mit érzek, sok befolyásoló tényező miatt már nem igazán merek boldog lenni,mert akkor 3-4 * nagyobb szokott nálam lenni a rossz.A legutobbi barátnőmmel is elég rendesen megégettem magam,nehezen tettem túl rajta magam.Igy ezen történések után ,amig nem vagyok teljesen 100%-ban biztos benne hogy tényleg szeret-e,nem fogok,nem merek lépni...:S
2011. márc. 12. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!