Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire legyek türelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire legyek türelmes? Honnan tudom, hogy szeret-e?

Figyelt kérdés

Én 22 vagyok, a hölgy 19, és én vagyok neki az első pasija, állítólag még a kezét se fogtam meg senki előttem. Attól is elpirult az elején, ha a kezét megfogtam. Mikor megkérdeztem h járunk-e, fél óráig remegett. Miután igent mondott még két hétig nem mert megcsókolni és nekem se hagyta. Szörnyen türelmesnek kellett lennem vele eddig. Már sokat fejlődött a dolog, de még mindig nem tetszik az, ahogy smárolunk, erről ő is tud, de nem nagyon tudom mit csináljak.

Még soha nem szeretett senki, alapból félek, hogy ő sem fog. Honnan lehet tudni, hogy kezd-e érezni valamit? Szexről nyilván szó sem lehet még hónapokig, de más dolgokat (pl együtt alvás) mennyire erőltethetek?


2009. júl. 2. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt neked kellene tudni, mert te vagy vele, így kivülről nehéz ezt megállapítani hogy szeret-e.. ezt érezni kell:)

Sztem nyugodtan rákérdezhetsz, látni fogod rajta h mennyire akarja, pl. az együtt alvást, de ha nem akkor csak légy türelemmel, ha szeret akkor hidd el hamar bele fog egyezni:)

Sok sikert!:)

2009. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bőven ráértek az együtt alvással... én mostani nőmmel 8 hónap alatt 2-3 szor aludtunk együtt... igaz most jön a nyár és ez megváltozik...


ha LEGBELÜL úgy érzed, megéri türelmesnek lenni, tegyél meg mindent amit lehet (türelem,kitartás,tolerancia,alkalmazkodás... stb)

2009. júl. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!