Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Ilyen gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ilyen gyorsan el is felejtett, vagy csak össze van zavarodva? Szerintetek legyek türelmes és kitartó, vagy felejtsem el? Mi játszódhat le benne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves srác vagyok, másfél hónapja ért véget egy másfél éves kapcsolatom egy jelenleg 28 éves hölggyel, akit decemberben akartam eljegyezni... Én szakítottam, bepánikoltam(fiatal vagyok élnem kéne még...stb) . Azóta rájöttem, hogy tévedtem, mert ugyanolyan fontos számomra és még mindig annyira szeretem mint kapcsolatunk kezdetén. Probáltam vele megbeszélni, elmondtam neki mit érzek, mondtam neki, hogy mondja, hogy nem szeret vagy nem hiányzom neki, amire csak annyit mondott, hogy ő ezt már lezárta.

Tudom, hogy hiányzok neki és még mindig szeret(közös barátunk mondta 3 hete), viszont azt is tudom, hogy összejött az első szerelmével aki korábban már 2X átvágta.

A válaszokat köszi előre is!


2009. okt. 1. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem még egyszer üljetek le és komolyabban beszéljétek át! Ha szeretett akkor ad egy újabb esélyt. Nem hinném, hogy ilyen hamar elmúlnának az érzelmek! Sok sikert!!! :)
2009. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Erre csak ez az egy megoldás van!
2009. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket és a tanácsokat! Igyekszem majd...
2009. okt. 1. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!