Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi játszódhat le abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódhat le abban a nöben aki annak ellenére hogy a férfi leszar. Ja, megalázza, megcsalja, ne adj isten meg is veri és ennek ellenére ragaszkodik mégis hozzá?

Figyelt kérdés

Nem a konkrét okokra vagyok kiváncsi.pl:hogy a gyerekek,ház,anyagiak miatt.Hanem az érzelmi okokra.Amikor a nö léphetne de még se lép.

És légyszi ne lehülyézzétek Öket hanem próbáljuk meg az érzelmi oldalát nézni."pszichólógus" szemmel.


2010. febr. 23. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
fél attol hogy nem találna mást,fél az anyagi oldalától,a magánytól,és hozzászokott hogy ha rossz is,de legalább van
2010. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

evloúvió, ösztönök.

a nő tudja belül h a férje egy tesztoszteron falu bikája.

2010. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes, sajnos.
2010. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Én ismerek egy párt, a nő 71 éves, a férfi 58. Már tizenöt éve szeretők, a pasi veri a nőt, a nőnek csomókban tépi ki a haját (Tízforintos nagyságú foltok vannak a hajában), és egyszerűen mi sem értjük, miért nem dobja ki.


A nő szerint a pasi minden alkalommal megveri és megrugdossa, ha felhozza a szakítást!!!!

2010. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy iylen bnőm...!Ő 26 a pasi 30.10éve vannak együtt,örökös összeveszés,kibékülés mellett!A pasi semmibe sem nézte a csajt,folyton megalázta haverok előtt stb,mondjuk nem verte meg!Most szakítottak már 1hónapja,kérdeztem,h miért akarja még midnig,erre ő azt mondta,h mert nehogy már más kapja azt meg,amiért Ő küzdött...!Hm...!Meg annyit mondott még,mert vki minél jobban nem lehet a tied,annál jobban kell... !
2010. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
nálam ugyanez volt a helyzet. ragaszkodó típus vagyok. nem vagyok képes elengedni. akárhányszor megalázott,bántott,megcsalt,fájdalmat okozott,átvert, kidobott, én visszamentem hozzá. ha kérte, ha nem. szerelmes voltam. én fiatal vagyok, 16 éves, de még is annyira intenzíven szerettem, nem tudtam elképzelni magam mással. úgy éreztem ő az igazi. talán még most is úgy érzem egy kicsit. megpróbáltam elfelejteni, megpróbáltam mással. nem ment. ő megváltoztatta az életem. megváltoztatott engem is. de egyszer betelt az a bizonyos pohár. egyszer mindenkinél befog. be kellett látnom, hogy az egy dolog, hogy iszonyatosan szeretem, de velem ilyeneket nem tehet meg senki. depressziós lettem, mindennap sírtam, az öngyilkosság is megfordult már a fejemben. de vége. azóta se volt senkim, és valahogy nem is akarom, hogy legyen. sajnos még mindig visszavárom.. de talán majd jönni fog valaki aki ugyanilyen nagy hatással lesz rám és megváltoztatja az életem. őt is várom. : )
2010. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,h fogsz találni!Még jó,h otthagytad,bnőm 10évig játszotta ugyanezt...!Pff.....!Sok sikert!
2010. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!