Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány hét mulva 6hónaposak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány hét mulva 6hónaposak leszünk a barátommal. Pár napja leültünk beszélgetni,és elmondtuk az érzéseinket. Van okom félni? Vagy legyek türelmes vele?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell,hogy sok barátnője volt,és mindegyikben csúnyán csalódott,hazudtak neki,megcsalták...stb.Ő elmondta hogy még nem szerelmes belém.Szeret velem lenni,jó velem,nagyon kedvel,de fél hogy bennem se bizhat.Nekem ez rosszul esett,mert azt hittem hogy szeret.Ellenbe velem,én szeretem.Mindig mondja hogy hiányzom neki,meg ilyenek. Belém fog szeretni? Vagy ennyi idő után már nem is fog? (és iszonyat féltékeny)Kicsit beparáztam hogy nem fog megszeretni.
2008. okt. 27. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia. Érdekes a dolog mivel ilyenkor az a tanács, hogy légy vele türelmes és, ha látja, hogy minden rendben bízhat benned akkor rendben lesz a dolog. Nem tudom, hogy alakult idáig a kapcsolatotok, de ha 6hónap alatt te úgy érzed mindent megtettél és nem okoztál neki csalódást akkor nem értem miért nem bízik meg benned. Amúgy meg nem szeretem az olyan embereket akik mások alapján ítélik meg az újat. Jó, hogy már párszor megégette magát, de ezért nem rajtad kéne ezt levezetni. Bizalom nélkül szerintem nincs jövője egy kapcsolatnak...
2008. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Es azt sem lenne szabad elfelejteni, hogy lehet, hogy pont azert csaltak meg eddig is mindig, mert senkiben sem bizott, es meg nem is volt szerelmes igazan. Eleg nehez lehet, egy olyan pasi mellett husegesnek lenni, aki nem is szeret viszont. Termeszetes igenye az embernek, hogy ha szeret szeressek viszont. Szerintem.
2008. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi hogy irtál.mondtam neki sokszor,hogy bennem ne azt nézze azt a rosszat,amit mástól megkapott.Én a kapcsolat elején megmndtam neki,hogy a hűség és az őszinteség ami fontos.Tőlem ezt meg is kapja,én is tőlle.De akkor is benne van az,hogy őt sokan becsapták,és FÉL.Én 6hónapja próbálok neki bizonyitani,életem legszörnyűbb döntését kellett meghoznom,hogy ne hadjon el.De bizom benne hogy elérem a célomat.
2008. okt. 27. 12:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit aggódnék a helyedben, pontosabban elgondolkodnék arról, hogy érdemes e még vele. Hat hónap alatt nem tudott belédszeretni? Ez mondjuk elég nagy baj, egy hónapig sem bírnék olyan valakivel lenni, aki nem szeret engem. Én megértem, hogy sokszor becsapták, bántották, de azért ez túlzás. Fél év alatt igazán ki lehet ismerni a másikat többnyire, hogy érdemes e a bizalomra vagy nem.
2008. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igazatok van.Már most magamat hibáztatom,hogy hol rontottam el,mit nem tettem meg azért hogy megszeressen.Mit csináltam rosszul? Más mit tesz,hogy a barátja belé szeret.Olyan rossz:( engem csaptak be,csalódtam én is.Nem is akartam ezt a kapcsolatot mert féltem,hogy "elesek" megint.De még is belementem és ő is.Még is itt tartunk.
2008. okt. 27. 13:07
 6/12 anonim ***** válasza:
ez nem a te hibád...vagy megszeret vki magadért,vagy nem...ezt még Ő sem tudja irányítani...ha belédszeret,belédszeret,ha nem,nem...kérdezd meg tőle h ő h akarja folytatni a továbbiakban,mert a szerelem elég hamar kialakul,ha ki kell alakulnia...
2008. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt senki nem hibás,mindketten csalódtatok,nagyon sok beszélgetés kell még hogy lássátok mit is akartok.Féltékenységéből vegyen vissza üzenem neki,azzal csak újabb csalódást válthat ki.Szervezzetek közös programokat,beszéljétek meg mi az amit vártok ettől a kapcsolattól.Nem várni kell,hogy megjön a szerelem,meg is kell dolgozni érte.Bízzatok meg a másikban mert ha nem semmit nem ér az egész.S amit mondtam,sokat beszélgetni,s közösen programokat szervezni.Fel a fejjel,minden o.k. lesz.
2008. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
lett volna program,de nincs kedve jönni.Tesómék messze laknak,és oda se jött velünk.Hétvégén menni akartunk 4en bulizni,de ő lemondta hogy nincs kedve menni.Most akkor...?
2008. okt. 27. 14:41
 9/12 A kérdező kommentje:
még annyit:a kapcsolatunk elején még mentünk is,de mam már sehova.Ő megy pecázni,ahova engem is hivott már de nem mentem.De nekem meg hiányzik a szórakozás.Néha jó lenne menni.mióta vele vagyok,nem voltam sehol.
2008. okt. 27. 14:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedve a közös programhoz,kérdezd meg mit akar? Talán pár nap gondolkodást adhatnál neki,nem szakítani,hanem ne találkozz vele míg eldönti mit akar.Így nem lehet élni,elég rövid az élet,hogy éveket várjunk,míg kitalálja mi legyen.Ne legyen ennyire önző,valakit vagy szeretek s együtt akarok lenni vele vagy nem.
2008. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!