Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet ennek a bizonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet ennek a bizonytalanságnak az oka? Talán megijedt? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy társkereső oldalon ismerkedtem meg. Nagyon helyes, humoros, megértő és nagyon kommunikatív. Nem vagyunk egymás számára közömbösek, mindketten tudjuk, hogy tetszünk egymásnak. Elhívtam a szalagavatómra, ami februárban lesz. Sms-ben azt írta eljön, de ma pedig az volt a válasza, hogy nem tudja, nehezen hoz döntést.

Fiúk és lányok segítségét kérem! Köszönöm!


2009. jan. 25. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Elkezdhetünk tippelgetni mi lehet a bizonytalanság oka, de attól nem leszel előrébb. Neked kell kiderítened.


Ha szeretnél vele járni és nem csak barátságból hívtad el, ahogy az sejthető, akkor lépj elé ezzel. Akkor végre dönthet, és nem csak tapogatózik.


ui: van/volt barátnője?

2009. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nincs barátnője. Eddig úgy néz ki, hogy egymásra találtunk, és éppen emiatt nem értem miért bizonytalanodott el. Köszönöm a választ!
2009. jan. 25. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!