Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megijedt? Vagy más baj van?

Megijedt? Vagy más baj van?

Figyelt kérdés
3,5 hónapja vagyunk együtt párommal.Mivel én még szűz vagyok nem erőlteti a szexet.Azt mondta majd akkor lesz amikor én akarom,amikor én mondom.Múlt héten elérkezett az alkalom és mondtam hogy akkor most már készen állok rá,de nem volt óvszer.Azóta kicsit távolságtartó lett velem.És nem tudom miért.Pedig neki nem ez lett volna az első.Nem kellek neki?? 20/L
2011. szept. 17. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
bocs, de szerintem nem
2011. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán kicsit csalódhatott,hogy nem volt óvszer pont abban a pillanatban,amikor teljesen rá volt állva a dologra...

Inkább beszélj vele...emiatt még nem kellene,hogy elhidegüljön tőled vagy,hogy szakítson veled...

2011. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött le,hogy akkor most szexeltetek-e,vagy nem.Ha nem,akkor úgy is vehette,hogy átvágtad,mert én sem értem,hogy ha rákészültél,akkor miért pont a gumit felejtetted el?És ne gyere azzal,hogy az a fiú dolga,hisz hogy lehetett volna az,amikor nem is tudott róla.

Ha szexeltetek,akkor pedig van rá esély,hogy elment Tőled a kedve.

2011. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!