Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudja, mit akar? Vagy lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja, mit akar? Vagy lehet, h csak megijedt?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki egyértelmű jelzéseket adott afelől,h tetszem neki...és az az igazság,h ő is nagyon bejön nekem,de mindkettőnknek van párja. Hetente 1-2szer találkozunk,de soha sem kettesben,személyes okokból,hanem munka miatt. Két hete észrevettem rajta,h másképp viselkedik,mintha tartaná a két lépés távolságot,nem kezdeményezett beszélgetést,szinte alig nézett rám. Két napja azonban megint változott a viselkedése,nem volt olyan távolságtartó,mosolygott,miközben mélyen a szemembe nézett,és búcsúzáskor adott két puszit az arcomra. (mivel ő nem közeledett felém az elmúlt hetekben,így én sem nyitottam felé,szinte levegőnek néztem,még ha mellettem is volt,nem is mosolyogtam a közelében,és kicsit megnyugodtam,h minden visszaáll majd a rendes kerékvágásba,de) most megint összezavart.

Szerintetek miért viselkedik így? Ő maga sem tudja,h mit akar? Vagy fél a változástól?


2011. jún. 7. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöket zavar ez a furcsa állapot. Valami zavar, hiány lehet a jelenlegi párkapcsolatotokban, ha egyáltalán felmerül komolyabb vonzalom egymás iránt. Ezt a kérdést kell rendezni. Utána érdemes csak az új kapcsolaton gondolkozni. Addig nem. Nem is szabad, mert nem becsületes.
2011. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jól látod,h hiány van a jelenlegi kapcsolatomban,amit próbáltam is rendezni,de eddig sikertelenül.Az a baj,h nem tudom,mennyire komoly ez a vonzalom,ha ilyen változó a viselkedése.Az ő kapcsolata kívülről (szinte) tökéletesnek tűnik,a barátnője csinos,illik hozzá,összeköti őket a közös munka,amit élvezettel csinálnak...de kívülállók nekem is sokszor megjegyzik,h mennyire összepasszolunk a párommal,stb. holott a mi kapcsolatunk sem olyan tökéletes,mint amilyennek tűnik.Mégis szeretem a barátomat,és tisztelem,ezért nem csalnám meg. Azonban mostanában egyre sűrűbbek a viták,aminek oka jórészt az én bizonytalanságom. Már nem érzem azt a biztonságot,mint korábban.Félek,mert ha egyszer jött egy 3. személy,aki miatt meginogtam,jöhet máskor is,és ha az a pasi nem lesz olyan határozatlan,mint ez a mostani,akkor nem tudom,mi lesz,és úgy érzem,nem érdemli meg a párom,h raboljam az idejét,ha nem lehetek benne biztos,h mindig együtt leszünk.(pedig vele terveztem a jövőm,sokat beszéltünk már házasságról,gyerekvállalásról,aminek még nem jött el az ideje,pedig szívem szerint,vállaltam volna mindkettőt néhány hónappal ezelőttig,míg nem találkoztam a fent említett pasival,aki alapjaiban rengette meg az elképzeléseimet a közös jövőnkről.)
2011. jún. 7. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyérzelműen azt akarja hogy lepippantsd
2011. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
erre nem vennék mérget!:P egyáltalán nem olyanok a megnyilvánulásai,és különben is,arra találna magának minden napra más nőt,aki ráadásul független,és beérné ennyivel (talán picivel többel) is :)
2011. jún. 7. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem küzd az ellen hogy tetszel neki. Valószínűleg nem akarja megcsalni és/vagy elhagyni a barátnőjét. Ami téged illet neked kell eldöntened hogy benne akarsz-e maradni a nem kifogástalanul működő kapcsolatodban. De ezt a másik férfitól függetlenül kell eldöntened. Egyszer hallottam egy olyat, teljesen igaz szerintem, figyelj: A hűség nem érzés hanem döntés. Szerintem nincs az a több éve tartó, működő kapcsolat ahol soha egyik fél sem kívánt meg mást hosszabb rövidebb időre. Ki-ki maga döntse el, hogy ellen tud-e állni, vagy ellen akar-e egyáltalán állni a kísértésnek. Kísértés mindig van, volt és lesz is. Sajnos:D
2011. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:54


Még egy kis kiegészítés az előző mondókámhoz. Az a meglátásom hogy csak az nem néz rá soha más nőre vagy férfira aki éppen szerelmes. Rózsaszín köd, mi egymás. Az ember a természeténél fogva nem monogám. Ezt mondták az okosok:) De ellen lehet állni a kísértésnek, hiszen elméletileg sok más élőlénnyel ellentétben tudunk uralkodni az ösztöneinken. Csak akarnunk kell nagyon:)

2011. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! nem hallottam még ezt a mondást a hűségről,de van benne valami!:)
2011. jún. 10. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!