Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mi tévő legyek, bizakodj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi tévő legyek, bizakodjak vagy ne?

Figyelt kérdés
szóóval. van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem, és szerintem én is neki, mert ilyen jeleket küld. mások szerint is szimpatizál velem. de még sem tudom, hogy mit tegyek, lépjek én először vagy várjam meg, amíg ő lép? soha nem voltam még ilyen helyzetben, 19 éves vagyok és most szálltam ki egy elég hosszú kapcsolatból. (2 hónapja) nem akarom beleélni magam nagyon, mert nem szeretnék nagyon koppanni :) mit csináljaaaak?!
2011. jan. 6. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán léphetsz te is, mondjuk csak kezdj el vele beszélni, vagy mondj neki valamit. Ha nem hülye, akkor kap majd a lehetőségen.
2011. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon sokat beszélünk, bár inkább csak gépen keresztül, sőőőt már kajálni is voltunk egyszer. és ott ketten voltunk csak. köszönöm :)
2011. jan. 7. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!