Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelent? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a barátom telejsen máshogy viselkedik velem, mikor személyesen találkozunk, mint amikor pl telefonon vagy msn-en beszélgetünk. Olyan kor annyira aranyos kedves. Amikor meg velem van sokszor flegma, bunko. meg folyton az exeiről mesél hogy milyen jofej volt velük. és ehhez képest velem tök más. Ha meg felhozom neki a témát, azt mondja, azért mert sokat csalódott, és fél kinyilni megint. Most akkor mi van? Mit lehet ilyenkor csinálni?
2010. aug. 17. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
mász rá 1 kicsit és kinyílik előted :)
2010. aug. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
viszont lehet, hogy ahhoz idő kell, mármint hogy megnyiljon.. csak légy türelmes:]
2010. aug. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már volt köztünk szex ha erre gondoltál, azzal semmi probléma nincsen..
2010. aug. 17. 01:31
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, türelmes vagyok, csak ez rosszul esik ennyi..
2010. aug. 17. 01:36
 5/7 anonim ***** válasza:
www.redtube.com
2010. aug. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet h nem is nagyon akar mást mint szexet:S a mostani pasik már...kitudja.de msn-en persze meg telefonon könnyebb kedvesnek lenni tényleg előfordulhat, h annyit csalódott, h nem mer megnyílni.szerintem le kéne ülnötök és beszélgetni erről mert ha nem fog megnyílni és nem erőltetném ezt a kapcsolatot.
2010. aug. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Másszá' rá. Ez rajtam is bevált, én is kicsit ilyen voltam az asszonnyal elsőre. Azóta mászik rám! ;D
2010. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!