Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz? :S

Figyelt kérdés
volt 1 barátnőm akit nagyon szerettem 1 évig voltunk együtt szakítottunk mert azt mondta nem érezte hogy szeretem bevallom nem mutattam ki megbántam azóta!De más lányok nem érdekelnek csak ő mondtam neki h akarok vele járni megint(megtudjam mutatni h érettebb lettem,változtam!)De sajnos van barátja:((Gáz hogy csak ő érdekel???)
2010. aug. 16. 23:16
 1/9 A kérdező kommentje:
15/F:D
2010. aug. 16. 23:17
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagyis téged idegesít, hogy van neki barátja!

Te miért nem idegesíted?

2010. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj szerintem nem gáz, de ha van barátja akkor inkább hagyjad. Ne kavarj be neki. Mikor szakítottatok? mert nekem volt egy barátom, aki azután is nagyon szerette a barátnőjét, jó sokáig, hogy szakítottak. Aztán azt mondta hogy mindenkiben őt kereste, ameddig meg nem ismert. Szóval biztos te is fogsz magadnak találni valakit (:
2010. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bevallom elég féltékeny vagyok pasijára:D
2010. aug. 16. 23:19
 5/9 A kérdező kommentje:
2009 júliusában szakítottunk és azóta szeretem:S:$
2010. aug. 16. 23:20
 6/9 anonim ***** válasza:

(utolsóvagyok)

akkor még bizonyára nem találkoztál olyannal, akit majd jobban fogsz nála szeretni (:

esetleg próbálkozz nála, hogy szeretnél vele találkozni "barátilag" mondjuk egy mozi, vagy valami. Ha nem jönne össze, akkor pedig keress mást.:/

2010. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
elég sokat találkoznánk mert nagyon közel lakik:)csak egyszerűen nem akarok vele találkozni mert sztem rá mozdulnak vagy is... érted remélem..és szereti a mostani barátját bár sokat veszekednek
2010. aug. 16. 23:26
 8/9 A kérdező kommentje:
mozdulnék***
2010. aug. 16. 23:26
 9/9 anonim ***** válasza:

De azt tudod, hogy a mostani barátja az semmiről nem tehet!

Szerintem meg csajozz be, vigyorogj, és meglátod kb 2 nap és csenget!

2010. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!