Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz?

Figyelt kérdés

kint dolgozok a tűző napon,és ugyebár barnultam sokat.

barátom nem érdekelte,mert szeret. 3 hete kiment németbe dolgozni,én közben ugyanugy dolizok napon.

és most az a baj,h Qrva sokat barnultam arcra,a kezem is nagyon barna,meg mindenem,kivéve a fenekem,és a cicim.az hó fehér.

szerintetek undorodni fog tőlem?félek h nem fog örülni nekem ha hazajön,hanem ki fog belőlem szeretni.sose voltam ilyen nagyon barna! :(

szerintetek?


2010. aug. 16. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, és örülni fog, ha felfedezheti a fehér részeket. :-)))28L
2010. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
küldj puccér képet,hogy megállapítsuk milyen a helyzet
2010. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amíg nincs otthon akk ruha nélkül menj ki napozni h ott is lebarnuljon :D Am meg nem ez miatt fog dobni nyugi :)

Már ha dobni is akarna .... Am meg ugyanaz maradtál és a mellidnek ugyanaz maradt az íze :D szal szertni fogja és semmivel nem fog jobban utálni nyugi -.-

2010. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sötétbe meg különösen nem...
2010. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat.egy kicsit megnyugodtam.amugy 3 éve együtt élünk.sokat voltunk ugy h messze dolgozott és 3-4 hetekig nem taliztunk.de most...

amugy cigány vagyok.csúnyán kifejezve.(remélem nem irtok ettől cigány gyűlölő válaszokat.) :(

de én a jók közé,és a nem fekete bőrűek közé tartozom.

!!csak enyhén barna vagyok.!!képet nem tudok felrakni.de gondoljatok bele,csípő alatt combtőig fehér,aztán lefelé és felfelé, ütközik a csoki barna.nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.és szégyellem.

dolgozni muszáj.kell.és csak jutott unkaképp a szakmám mellett,hogy kint kell dolizni a tűző napon.

2010. aug. 16. 17:56
 6/12 A kérdező kommentje:
javítok.csak ez a munka jutott, a szakmámban nem tudok elhelyzkedni
2010. aug. 16. 17:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Végre egy dolgozó cigány. Az összesnek ilyennek kellene lennie.

Kérdésedre, nem undorító, ne érezd magad rosszul, nem fog dobni. Különben is télre vissza fehéredsz.

2010. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetnek valami szilárd alapjai egy olyan kapcsolatnak, aminek emiatt van vége... Vagyis ha jó kapcsolat, akkor nem lesz vége, ha vége lesz, akkor meg nem kár érte.
2010. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

az első 17:59-esnek.

köszi.

tudom h vissza fog jönni az eredeti színem :)

de akkor is rosszul érzem magam.barátom félcigány.fehér bőrű.

lehet túl reagálom az egészet.igazatok lehet.köszi.

amugy pontozok fel mindenkit.azzal a zöld kéz-jellel. :)))

2010. aug. 16. 18:09
 10/12 anonim ***** válasza:
ha a barátod ijenért dob akkor kb. megse érdemel.
2010. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!