Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most szakitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Szerintetek most szakitani akar vagy mit?

Figyelt kérdés
a lényeg az h mi távkapcsolatban élünk és van egy oldal ahol ö néha szokot pokerezni. mi csak telon és msn-en szoktunk beszélni meg hát ritkán talizunk. 3napja meg megszolalt nekem h többet ö nem fog gépezni mert elege van a pokerböl meg h mindenki csak idegesiti a gépen :S amikor meg megkérdeztem töle h ezt mégis hogyan gondolta h mi ezek után akkor h beszélünk egymással telon. erre azt a választ kaptam h ö azt nem tudja:S utána meg megfogta és kilépet szo nélkül és azota se jelentkezik a telefonját meg nem veszi fel:( szerintetek szakitani akar? vagy mit szeretne? 17/l a fiu 22. légyszives csak értelmes válaszokat
2010. aug. 16. 17:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát h mindig közbe jönnek a válaszok ameddig írok, így hülyének nézek ki XD Akkor smst küldj, de ha nem válaszol akkor is várj sztem pár hetet, de akkor már muszáj otthagynod, nem teheti ezt veled.
2010. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
rendben. az a baj h ez igy nagyon rosz mert nagyon szeretem és szükségem van rá:( de ez igy nem szépdolog töle szerintem:( ilyet sose csinált ezelött:(
2010. aug. 16. 17:45
 13/19 anonim ***** válasza:

Az biztos,hogy én nem tepernék utána.Már az is sok,amit eddig megtettél,hogy felvedd a kapcsolatot.

Majd szóljon,ha végre felnőtt és megtanult veszíteni és nem egy duzzogós kisfiúként kezeli a helyzetet.Ha pedig nem ez,hanem a szakítás áll a háttérben,akkor pláne nem érdekelne egy olyan pasi,akinek annyi gerince nincs,hogy normálisan mondja ki egy kapcsolat végét.

Ennek a srácnak még fel kell nőni,addig nem való neki nő.

2010. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
nem olvastam el de biztos igen mer terhes vagy
2010. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes. és ez 100 százalék:D
2010. aug. 18. 23:58
 16/19 anonim ***** válasza:
hányszor találkoztatok? mondjuk nemértem én ezt, 600km... alig taliztok, nem hiszem hogy így lehet szeretni bárkit is.. én nem tudnám csinálni.
2010. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ilyen a rossz pasi.Keress újat,és írd meg eki,h szakítasz vele,ha nem veszi felDe lehet,hogy adótorony-térerő baj van.
2010. aug. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
háromnegyed éve vagyunk együtt. minden honapba feljárt pestre és akkor együtt voltunk mindig minimum egy hétig. amugy lehet 600km távolságra szeretni egymást nagyonis:) csak nehezebb dolog mint mikor például egy városba laktok. mert igy ritkábban lehet találkozni, meg hát nagyon nagy bizalom kell hozzá. ö is nagyon szeretet engem vagy még midnig szeret nem tudom:/ azota se tudok fele beszélni mert a teloját változatlanul nem veszi fel:(
2010. aug. 19. 13:13
 19/19 A kérdező kommentje:
és amugy miért nem hiszed h lehet igy valaki szeretni?
2010. aug. 19. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!