Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most szakitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Szerintetek most szakitani akar vagy mit?

Figyelt kérdés
a lényeg az h mi távkapcsolatban élünk és van egy oldal ahol ö néha szokot pokerezni. mi csak telon és msn-en szoktunk beszélni meg hát ritkán talizunk. 3napja meg megszolalt nekem h többet ö nem fog gépezni mert elege van a pokerböl meg h mindenki csak idegesiti a gépen :S amikor meg megkérdeztem töle h ezt mégis hogyan gondolta h mi ezek után akkor h beszélünk egymással telon. erre azt a választ kaptam h ö azt nem tudja:S utána meg megfogta és kilépet szo nélkül és azota se jelentkezik a telefonját meg nem veszi fel:( szerintetek szakitani akar? vagy mit szeretne? 17/l a fiu 22. légyszives csak értelmes válaszokat
2010. aug. 16. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem szakítani akar, vagy nagyon ideges volt és rajtad csattant az ostor.

L19

2010. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak veszített a pókeren, és te voltál kéznél, akin levezethette. 28L
2010. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az én barátom is eljár pókerezni ha veszít ha nem...nem rajtam csattant az ostor és keress ugyanúgy engem...a pénze bánta ő tehet róla... szóval szerintem a srác szépen ott üldögél a gépecskéje előtt és éli az életét ugy ahogy eddig csak nélküled..
2010. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm. igen azt tudom veszitet a pokeren. de azért lehet igy feldühödni h 3napja nem jelentkezik?:(
2010. aug. 16. 17:39
 5/19 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje történt ez? Mert páromnál is van ilyen, de nála havonta :S Hiszti, ilyenkor nem jó neki semmi, nem akar semmit se csinálni, nem akar velem lenni, csak 1edül, és nemcsinálni semmit, de olyankor is mérges. Sztem nála is ez van, de pár nap után el kéne múlnia. A legjobb h nem zaklatod, had tombolja ki magát, és amikor elmúlt, akkor vszínű h bocsánatot kér, és ennyi. Hát ha továbbra se keres akkor írj smst h mi van, szakítani akar-e, ha nem válaszol akkor felejtős. V ha megteheted akkor menj el hozzá személyesen, ha messze is van. Megkeresed és jókedve lesz tuti. Nálunk is ez van, ilyenkor megkeresem és elmúlik, na meg a bocsánat.
2010. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
17:37 es válaszolo köszönöm. akkor ezek szerint elég valoszinü h szakitani akar?:'(
2010. aug. 16. 17:40
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja látom h 3 napja :) Próbáld még hívni, de ha nem megy, keress 1 közelebbit, akinek többet érsz. Az lenne az igazi :)
2010. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
3napja történt. hát elmenni nem tudok hozá mert több mint 600km rer a távolság és nincs olyan sok pénzem:(
2010. aug. 16. 17:41
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja látom h 3 napja :) Próbáld még hívni, de ha nem megy, keress 1 közelebbit, akinek többet érsz. Az lenne az igazi :)
2010. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
értem köszönöm:)
2010. aug. 16. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!