Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez most miért van?

Figyelt kérdés
Mikor először csókolóztam a párommal olyan..tökéletes volt, bénák is voltunk, de ha mostanában csókolózunk ugye már rutinosabban megy, már olyan mintha egy nyers húsdarabot tologatnánk egymás szájában, vagy nem tudom :D. Mitől lehet ez? Amúgy nemrég óta vagyunk együtt..
2010. aug. 16. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

hat mert mar egy normalis dolog szoval ami szinte minden napi. Mikor meg nem volt baratnom jaj de varom mar az elso csokot 1-2 honap utan mar olyan mintha cska kezeet fognank szoval en ahozz tudnam hasonlitani.

Persze van mikor egy kicsit azon is valtoztatunk h ne legyen mindig csak ugyan olyan:)

2010. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
minden csók más, de olyan üres, vagy nem tudom, és hát nem is találkozgatunk sűrűn.. köszönöm a válaszodat :)
2010. aug. 16. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szereted igazán...
2010. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem akkor vált igazán üressé, amikor még azt hittem egy kapcsolat arról szól, hogy mindig egymás szájából kell kilógni. Rájöttem hogy egy ölelés, egy érintés is lehet legalább annyira szeretettel teli, mint egy csók, és ha együtt vagyunk a párommal, akkor is egy nap max egyszer- kétszer csókol meg hosszabban, amúgy csak apró puszikkal halmozzuk el a másikat. Nekem ez így bevált, másfél év után is van érzelem a csókjainkban!

Az is lehet, hogy egyszerűen már a srác iránt nem érzel annyit, mint eleinte... Elmúlt a rózsaszín köd.

2010. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem-nem nagyon szeretem az életem odaadnám érte, csak hát na.. de mi is ritkábban csókolózunk, inkább ölelkezünk meg puszik :) köszönöm a válaszokat!!
2010. aug. 16. 11:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy csak csók közben arra koncentrálok, hogy olyan jó legyen mint az első, és nem élvezem a helyzetet. Lényegében majd legközelebb figyelek :)
2010. aug. 16. 11:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!