Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak én vagyok hülye? :S (lentebb)

Figyelt kérdés
(16/f) Van barátnőm, boldogok vagyunk már több mint 1 éve... bár a veszekedések már a kezdetek óta változatlanok... és szerintem nagy részt én rontom el iyen apróságokkal..hogy... ha nem becéz akkor megjegyzem neki, folyton féltékenykedek meg minden... (ha msn sem becéz akkor is olyan ideges vagyok) tudom hogy szánalmas..:S deez van:( Egy csomó ilyen apró dolog mioatt veszekszünk... valaki nem tud valami tanácsot amivel kontrollálhatnám magam? pls valaki =) előre is köszönöm...
2010. aug. 16. 02:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

te valami emo vagy??o.0xD egy lánynál még elmegy ez a sok mosolygós fej de...16/f-nál már kissé fura...

amúgy neked kell változtatni...a becézésen ne idegeskedj mert fölösleges ha nem az az alkat aki becézget ne eröltesd.Én sem vagyok becézgetős típus:)

13/L

2010. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem:D csak annyira rossz h kénytelen vok ieket használni:D... de ő az és néha direkt nem...és néha nemértem...mert egyik percben minden oké...a másik nap meg..rá sem ismerek
2010. aug. 16. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!