Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak én vagyok hülye? :S (lentebb)

Figyelt kérdés
(16/f) Van barátnőm, boldogok vagyunk már több mint 1 éve... bár a veszekedések már a kezdetek óta változatlanok... és szerintem nagy részt én rontom el iyen apróságokkal..hogy... ha nem becéz akkor megjegyzem neki, folyton féltékenykedek meg minden... (ha msn sem becéz akkor is olyan ideges vagyok) tudom hogy szánalmas..:S deez van:( Egy csomó ilyen apró dolog mioatt veszekszünk... valaki nem tud valami tanácsot amivel kontrollálhatnám magam? pls valaki =) előre is köszönöm...
2010. aug. 16. 02:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha majd elveszted és netán visszakapod... és nem fogod tőle már azokat se hallani és kapni amiket eddig ... nah majd akkor megtanulod

ugyanebben a szituban vagyok:S

2010. aug. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát...:S elég rossz lehet neked...hát jah eléggé igazad va nszerintem:(... belegondoltam:(...de valamikor nem csókol meg 1 napig sem...mert nics kedve vagy nemtudom...:( és néha megilyedek hogy miértnem..de aztán 1-2 ap múlva oké minden...
2010. aug. 16. 02:12
 3/12 anonim ***** válasza:

A kapcsolat alapja a bizalom.

Egyszerűen tudatosítsd magadban azt hogyha nem veszel vissza előbb vagy utóbb elfogod veszíteni a barátnőd.Ezt szörnyű kibírni,tudod te milyn érzés ha nem bízik benned az akit szeretsz?

2010. aug. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom...:( folyton ezt próbálok..kussba maradni tűrni..mert semmi gond csak ez..:(:(... de ha nemcóskol meg vmikor 1 napig v vmikor akkor hirtelen felidnulásból..vagy...:( nemtudom...de most eléggé megijesztettetek..nem tudsnám feldolgozni:( szerintme ha elveszíteném:'( peig szerintem is előbb utóbb megunja:'(...és az halálosan fájni fog majd:(
2010. aug. 16. 02:24
 5/12 A kérdező kommentje:
meg valamikor este mikor jövünk haza, elbúcsúzunk..és begurulok mert nem mondja h szeretle kv vmi:( de tudom h mondaná csak fáradt pl..e akkoris megjegyzem neki és nagyon fáj:(
2010. aug. 16. 02:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Kicsit próbálj meg felnőni egy kapcsolat komolyságához.Ez a viselkedés nagyon gyereket.Nem vagy már kisbaba hogy tejben vajban kelljen füröszteni ajnározni dicsérgetni megállás nélkül.Persze kell az embernek a törődés a kényeztetés a bókok stb. de megkell érteni és tolerálni kell ha a másik fél kimerült és semmihez nincs kedve,erelye.Ez normális dolog.
2010. aug. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
persze-persze:( igazad van...sokatkell még komolyodnom..csak annyira felbosszant mikor ezt csinálja:( tudom gyerekes:(
2010. aug. 16. 02:53
 8/12 A kérdező kommentje:
csak..mindig ingadozó a hangulata és nehéz ezzel sodródni..és néha kicsit furcsa...:(...
2010. aug. 16. 02:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát a nők ilyenek :)

Sőt h mensi közeledtével vannak,zavartak,fáradtak,ingerlékenyek,kedvetlenek stb.

Még nem ismered elég jól a barátnőd idővel tudni fogsz róla mindent,tudni fogod minden mozdulatának a jelentését és miért-jét.Akkor nemfog bosszantani ilyen piti dolog.Addígis türtőztesd magad.

2010. aug. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hááát bárcsak úgy lenne =) de semmi baj mondom a kapcsolatunkban..csak én jövök ezekkel a kis apróságokkal...meghát eleve hirtelen felindulós típus vagyok:(...barátnőm sem különmb..szereti ha jobban igaza van =)...de azért tényleg jobb lenne kicist visszahúzodni:(
2010. aug. 16. 03:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!