Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » INTEL Core Duo T4200 2, 0 Ghz...

INTEL Core Duo T4200 2, 0 Ghz 64 bites? Tudom hülye kérdés de lentebb elmagyarázom.

Figyelt kérdés
Szóval most szedtem le a microsoft-tol egy programot ami megnézi melyik win7 fut a gépeden. És azt írta ki, hogy 32 bit ultimate enterprise meg az összes. És gondolom ha 64 bites lenne akkor menne rajta. Vagy hol tudhatnám meg, hogy melyik 64 meg melyik 32? Tudtommal minden 2 magos 64 bites.
2009. okt. 1. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, tartalmazza a 64 bites utasításkészletet.
2009. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magyarul akkor akármit írt ki felrakhatom rá a 64 bites WIN7-et ugye?Azért 64bitest szeretnék mert nemsokára veszek még 2 gb ramot hogy elég legyen a 2 mellett, valamint mert én mindig 4-6 dolgot csinálok a gépen:) És így most picit beparáltam hogy feleslegesen szedtem le mert már oda is adtam haveromnak. Tehát akkor az jo és fut rajta és szuper. Köszike. MAGYARUL MINDEN 2 magos 64 jol tudom?!
2009. okt. 1. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
64 bites Win 7-hez azért ajánlott a 4GB ram, úgy lehet, hogy gyorsabb is lesz! :)
2009. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaja tudom, de mivel fogok bele venni hamarosan ezért jjol is jön. Csak tényleg hirtelen igy egy két hülye miatt meg amit olvastam azt hittem nem 64 bit a laptopomba a proc...Nem tudom miért irta azt akkor:D
2009. okt. 1. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért erőlteted ezt a Windows 7-et? Még csak most jött ki, kiforratlan. Jelenleg alig van szoftver ami kihasználja a 64 bitet, a 32 bites alkalmazások pedig lassabban futnak rajta. Rengeteg oprendszert nyüstöltem már, és még mindig a Vista 32bit viszi a pálmát.. 4GB RAM egy laptopba? Minek? A proci és a VGA lesz úgyis a szűk keresztmetszet, hiszen a T4200 már nagyon régi. De te tudod, laptopba ennyi ramot pakolni felesleges, gyakorlatilag az extra 2 GB sosem lesz használatban, de lassabb lesz az elérési érték, hiszen 2(1) busz helyett 4(2)-et kell használnia.
2009. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor mr okos. a T4200 a legujabb tipusok egyik a core duok között:D2..laptopba 4?miért?azért mert csak simán a 2 nem elég ahhoz hogy normális sebességben fusson gép. 3..a vista egy rakás fos.nekem az van a gépen most és nem jo.mindent le akar tiltani.lassu a boot.minden.ettől csak jobb lehet.és nem kiforratlan mivel már végleges meg minden de még csak a cégek tudják elérni. na meg a torrentezők.nekem a végleges ultimate van meg MSDNA-rol.csak ennyi.A vistánál még az xp is jobb:) És ezt minden infos ismerősöm elmondja. Mivel pti-n vok és csak az van a környezetembe nap mint nap. És a laptopján senki se hagyja fent. Tömören ennyi.
2009. okt. 1. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor most próbáld újra az attitűd nélkül. Ezt kapja aki segíteni akar, az a Core 2 Duo pedig lehet, hogy laptopban a legjobb, de hogy egyébként csak alsó-középkategóriás, az tuti. A Vista pedig annak fos, aki nem ért hozzá és a finomhangolásához, szóval ne menj informatikusnak. ;)

(Csak megsúgom, hogy a 7 95%-ban a Vistára épül)

2009. okt. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már informatikusok vagytok... Inkább mandriva, vagy ubuntu! Virtuálisan pedig XP-t és Win7-et futtatok!
2009. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy ez a processzor még csak nem is Core cpu, hanem mezei (átkeresztelt és pecsetelt) pentium M:

[link]


Azzal érvelni, hogy a windows 7 már végleges verzió, tehát jó... khm...


Ez p4-re épült, és csak utólag került bele a 64 bites kiterjesztés. És még a VT-x sincs benne. Blah.

2009. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!