Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleőrültem? Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrültem? Mit csináljak? Nem fogom bírnii.

Figyelt kérdés

Feltettem ide tegnap egy kérdést. Így hangzik:miért vagytok ilyenek? Fordítva milyen lenne nektek?


Na most,tudom,hogy én vagyok nagyrészt a hibás,de úgy vettem észre,hogy eléggé kapcsolatfüggő lettem.

Mármint,hogy nagyon meghatározza a kedvem,hogy a barátommal épp hogy vagyunk...

Idegesít,ha nem hív. Akkor állandóan azon gondolkodom,hogy vajon miért...mit csinálhat,nem jutok eszébe? vagy direkt nem hív? vagy alszik?

Vagy ha néha nem úgy közeledik hozzám,nem olyan nyomulós,nem annyira mutatja ki a szeretetét,akkor rögtön kétségbe esek,hogy nem is szeret,vagy szakítani akar.

De közben meg én sem úgy szoktam vele viselkedni,ahogyan kellene. Van,amikor annyira idegesít,hogy ellököm magamtól...

Most mégis rosszul érzem magam,félek hogy el akar hagyni,vagy nem szeret. Pedig megmondta nekem,hogy szakítani csak én fogok valamikor,mert ő biztos,hogy nem fog elhagyni. Csak rajtam függ mikor szakítunk. Mindig félek,hogy megcsal. Mindenki azt mondja,hogy meg kellene becsülnöm,mert még egy ilyen fiú nincs. És ezt én is tudom. Viszont mondta,hogy ami történt,amiatt kicsit most másképp áll hozzám,mert én ugráltatom és bármit megtehetek,de ő nem.

Na de mégis mit tehetnék azért,hogy magam mellett tartsam,úgy hogy ne okozzak neki fájdalmat?

Hogy ne idegesítsem magam azon,ha éppen nem hív?


Lelki okok miatt szokott rám jönni kis pánikroham,sírógörcs és úgy érzem ez is közre játszik.


2010. aug. 15. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is ez van azzal a különbséggel, hogy én nem járok senkivel, de ha vki tetszik és alakul a dolog akkor pont ezt csinálom. Szerintem foglald le magad vmivel:)

Ha mások is mondják h rendes ..de te is kell lásd:)

Nyugi:)

2010. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nálam DETTO ugyanez van

én annyit tudok mindez önbizalomhiánytól van!!!

amikor a párunkat tökéletesnek látjuk, és nélküle nem élet az élet.

és ezt pont ő váltja ki belőlünk....csak ő sem tud róla...

mert én másik srác mellett mindezeket nem éreztem, csak a mostani mellett!!!!

mivel őt lelkileg erősnek látod, kívülről helyesnek, ebből az jön le, hogy simán leléphet tőled.

szóval ha nem önbizalomhiány, akkor lelkisérült jellem érzi ezt

az ilyennek mindenképpen egy támogató barát kell, akire érzi bármikor bármiben számíthat

mert te "csak" tudod, hogy ilyen a barátod, de NEM ÉRZED.

és ez óóóriási különbség

2010. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!