Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Híztam 20 kilót és nem hajland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Híztam 20 kilót és nem hajlandó szexelni velem a barátom heti 1nél többször. Normális ez?

Figyelt kérdés

Ő is hízott ennyit, a különbség, hogy nekem nincs bajom ezzel, mert mikor összejöttünk nagyon vékonyka volt és sokkal emberesebben néz most ki.

Én is meghíztam, tudom. De sosem szólt úgymond "menet közben"... tehát a hízás alatt 1x se említette ezt az egészet... most az utóbbi pár hónapban megritkult a szex, hetente 1 van kb, megkérdeztem tőle tök normálisan, hogy mi az oka? Ő pedig elmondta, hogy meghíztunk mindketten és nem érzi jól magát a bőrében, meg a szexet se élvezi így annyira...


Oké, értem, le kell fogynom. De szerintetek is szólhatott volna időközben, hogy ne történjen meg ez? Mert most gyakorlatilag már több hónapnyi munka kell, hogy ezt leadjam, ha meg időben szól, odafigyelek...


Plusz most fogalmam sincs mivel lehetne nekiállni, én úszni szeretnék és terembe járni, az itthoni edzés egyáltalán nem köt le.

Mit kéne tennem?


22L-23F


2021. jan. 12. 14:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
6 Én például otthon edzek ugyanúgy. Pláne januárban le vannak árazva a sporteszközök. Súlyzók, fitness szalagok stb. Online is vannak edzések, én is ezt csinálom, meg béreltem is itthonra egy spinnert. De egyébként is tudnál edzeni otthon is, ha akarnál. Egyébként tényleg lehet fogyni edzés nélkül is.
2021. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, miért kellett volna szólnia, te talán nem vetted észre, hogy hízol? Téged nem zavar, hogy felszedtél 20 kilót? Sosem fogom megérteni ezt a hozzáállást, miért a másiktól várod azt, amit saját magadtól kellene? Te is összekaphattad volna pár kiló után, nem olyan nehéz észrevenni ha feszül a nadrág.

Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal, elég a kifogásokból, kezdjetek neki együtt az életmódváltásnak.

2021. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Fogyás leginkább a táplálkozáson múlik.
2021. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#6: na, máris a kifogásokat keresi.

Mehetsz futni, vehetsz szobabiciklit, lehet szőnyegen tornázni. Mindemellett szigorú diétát (nem fogyókúrát) bevezetni.

2021. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólt volna akkor meg megsértődsz :)
2021. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Most beszéljünk őszintén még ha meg is köveznek érte.


Van a nő , neki úgymond nem kell aktívnak lennie csak levenni a fehérneműt.

A férfinak valami fel kell, hogy álljon, és nem minden látványra áll fel.


A te párod valószínű, hogy azért szexel veled ritkán mert addigra már ki van éhezve és nem lényeg annyira a köret.

2021. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Youtube -> hiit edzés . Szívesen.
2021. jan. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Legalább akkor hètvègèn menjetek futni, kocogni!
2021. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás kifogás hátán :D
2021. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ti kifogyástalanok vagytok.
2021. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!