Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Híztam 20 kilót és nem hajland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Híztam 20 kilót és nem hajlandó szexelni velem a barátom heti 1nél többször. Normális ez?

Figyelt kérdés

Ő is hízott ennyit, a különbség, hogy nekem nincs bajom ezzel, mert mikor összejöttünk nagyon vékonyka volt és sokkal emberesebben néz most ki.

Én is meghíztam, tudom. De sosem szólt úgymond "menet közben"... tehát a hízás alatt 1x se említette ezt az egészet... most az utóbbi pár hónapban megritkult a szex, hetente 1 van kb, megkérdeztem tőle tök normálisan, hogy mi az oka? Ő pedig elmondta, hogy meghíztunk mindketten és nem érzi jól magát a bőrében, meg a szexet se élvezi így annyira...


Oké, értem, le kell fogynom. De szerintetek is szólhatott volna időközben, hogy ne történjen meg ez? Mert most gyakorlatilag már több hónapnyi munka kell, hogy ezt leadjam, ha meg időben szól, odafigyelek...


Plusz most fogalmam sincs mivel lehetne nekiállni, én úszni szeretnék és terembe járni, az itthoni edzés egyáltalán nem köt le.

Mit kéne tennem?


22L-23F


2021. jan. 12. 14:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja azt mondta mindennél jobban szeret és nem akar szakítani. Azért nem szólt elvileg mert félt hogy megbánt. Szeretné ha rendbe raknánk magunkat.
2021. jan. 12. 14:23
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Jaj lányom nehogy már a palid legyen a hibás, mert elhíztál... amúgy a hízás szép lassú folyamat, egy idő után feltűnik, hogy a tavalyi naci már szoros, nagyobb ruhákat kell venni, itt-ott lötyög a háj, stb. Teljesen időben vagytok, ő is meg te is híztál, mozoghattok együtt és leadhatjátok szépen, amit felszedtetek. Én se érzem jól magam a bőrömben plusz kilókkal, szóval megértem a palid.
2021. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem kezdtek bele együtt egy életmódváltásba? Egészséges ételek, egy kis mozgás, de semmi önsanyargatás. Szerintem amúgy azért nem szólt, mert nem akart megbántani. 22-23 évesen könnyebb fogyni, mint 30 felett, úgyhogy még időben vagytok, hogy odafigyeljetek magatokra picit jobban.
2021. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk fogyjatok le együtt.
2021. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Angel3000 ***** válasza:
96%
Szia! Menjetek egyûtt futni, kocogni, evvel tudtok a legtöbb kalòriàt elégetni! Persze oda kell figyelnetek, hogy mit esztek. Javaslom: kalòriaszegény étrendre beàllni és kerûljétek az édességeket, helyette gyûmölcsöt egyetek! Minden jòt!
2021. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mégis milyen mozgást lehetne most végezni így, hogy minden be van zárva és 8 után utcán se lehet lenni? Dolgozunk mindketten.
2021. jan. 12. 14:31
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ennel nagyobb a baj. Mas miatt ne allj neki fogyozni, mert tok nulla eredmenye lesz. Amig nincs meg az igenyed arra, hogy lefogyjal, addig ugyse tudsz reszsikereknel tobbet elerni. Marpedig aki felszed 20 kilot par honap alatt, annak nincs onkritikaja, es nulla az igenye a fogyasra. Stilszeruen mondhatnam, ez nagyobb falat lesz annal, mint gondolod.
2021. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Szedjél fel még 20-at.
2021. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsősorban egy életmód váltással kellene kezdenetek. Az étkezésekre jobban odafigyelni, kevesebb nasi, egészségesebb ételek. Én is hízékony alkat vagyok. Nem fog egyik napról a másikra menni a fogyás és biztos, lesznek hullámvölgyek, amikor stagnál a súlyod, vagy gyarapszik. Viszont kitartással bármit el lehet érni, de tényleg nem hetekben, hónapokban gondolkodj.

A sportot tényleg nehéz beiktatni, főleg most a vírushelyzetben. De ha az étkezésre odafigyelsz, talán megelőzhető, hogy tovább hízzál.

Én legalábbis így állnék neki. Az egészségesebb étrendnek köszönhetően a hangulatod is meg fog változni, már ettől jobban érezheted magad a bőrödben és motiváltabb leszel, hogy valamilyen sportba belekezdj.

2021. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Fogyáshoz nem kötelező mozogni, úgyhogy ez ne legyen kifogás. Normális ételek kellenek, normális mennyiségben, vizet, ízesítetlen teát inni, és napi 500kcal deficitre belőni a kalóriát. Mozogni ráérsz az első 10 kiló után is.

Picit szomorú, hogy magadtól nem éreztél igényt rá, hogy ne hízz tovább egy idő után, de legalább párod szeret, támogat.

2021. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!