Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Lent

Figyelt kérdés

Moziba megyek a kiszemelttel,és van egy agyon jó citromsárga felsőm,csak az a baj,hogy nagyon izzadós vagyok! És félek hogy nagyon megfog látszani az izzadság folt. Fürdés után is egy kis idő múlva már izzadok mint egy ló,mintha le se fürödtem volna.

Van egy másik fehér is,de az meg nem áll annyira jól mint a sárga,mert abban meg nagyon jól látszik az alakom. Hiába rakok magamra egy tonna dezodort:(

És ami a gyógyszertárban van ilyen 400 vagy mennyi ft-os i.gátló,az sem jó.


2010. aug. 14. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszertárban vegyél solutio antisudorica nevű szert. vattára teszel egy kicsit és bekened a hónaljad. irritálni fog, elötte 2 napig ne borotváld mert akkor jobban csíp. nem túl kellemes de utána nem fogsz izzadni kb 1-2 hétig. aztán megint érzed akkor megint kend be. egy idő után elég lesz 3-4 hónaponta kenni és már nem fogsz izzadni. miután bekented magad vele rá egy órára fújd be magad dezodorral, de csak egy fújást! egyébként 3-400 ft és vény nélkül kapható
2010. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ez engem is érdekelt mert én is nagyon izzadós vagyok:S eddig csak az adidas action3 használt, de az is csak addig míg meg nem szokta a szervezetem utána ugyanúgy izzadtam

kifogom próbálni hát ha ezzel sikerrel járok!

2010. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
biztosan:) majd írd meg hogy sikerült-e
2010. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké,köszi (:
2010. aug. 14. 16:04
 5/10 A kérdező kommentje:
És mennyi idő után érződik a hatása? Mert nekem szombatra már jelentős javulás kéne.
2010. aug. 16. 11:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt én is használom és tényleg jó! Amit én tapasztaltam a hatásával kapcsolatban!

1. a legfontosabb hogy nagyon száraz felületre szabad csak kenni és nem számít belőle a mennyiség! kevés kell.

2. este fürdés..és utána kend be lefekvés előtt.


Másnap már nem fogsz izzadni


27/f

2010. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, jól mondja az előző. másnap már nem fogsz izzadni.
2010. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 08-14 15:39 vagyok

tényleg használt! szinte nem is izzadok tőle

2010. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem is használ,nem izzadok:D
2010. szept. 1. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:
örülök, hogy mindenkinek bevált :) ha kicsit újra érzed (annyira már sose fogsz izzadni, mint előtte) hogy izzadsz akkor megint kend be és egyre jobb lesz :)) csak ne használd túl gyakran, mert eléggé szárítja a bőrt!:)
2010. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!