Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szedjem el a barátnőjét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem el a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek az osztályban, akit eléggé utálok. Ezért el akarom tőle szedni a barátnőjét, akit mindenél jobban fél és óv. Azt is emgmondom, hogy miért: idegesít, hogy egy ilyen kis nyomorék *öcsnek ilyen csaja van, meg az is idegesít, hogy a kis parasztja állandóan lekezel engem, ha hozzászólok, de csak engem érted, mással nagyon kedves, csajok állandóan a -eggét nyalják, pedig egyáltalán nem jóképű meg semmi, sőt még kifejezetten csúnya is. Meg mindig hol bmwvel hol mercivel jár iskolába. Na álljon már meg a menet!


Ezért elfogom tőle szedni a csaját, hátha ettől megjön az esze. Csak nem tudom hogy kezdjek neki, mert nem tok semmit a nőjéről. Csak a nevét. De egyik közösségi oldalon sincs fent. Személyesen meg lehetetlen megközelíteni. Úgyogy a legjobb lenne az msnjét megszerezni. Segítsetek, hogy megszerezzem kérlek szépen titeket!


2010. aug. 14. 01:23
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Am ha az apja hozza akk egy kis csicska...

Én helyedbe(ha nem vagy kis pálcika..)adnék neki 1-2 pofont.. de te tudod:)

2010. aug. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezzel nagyon vigyázz, nagyon megjárhatod, és közösség előtti megszégyenítésben is lehet részed.


Azért mondom, mert ismerem a pénzes srácokat, akiknek magas a státuszuk, és ha véletlenül kitudódik, hogy rámozdultál a csajára és nem sikerült, nem elég, hogy ő fog téged megalázni, és kiröhögni, hanem a státuszát még tovább emeled a csajok előtt (mert olyan nője van, akire ennyien rámozdulnak), de valami izmos havert is rádküldhet, aki szépen átrendezi az arcodat.


A pénzes srácok nagyon érzékenyek az ilyen dolgokra, és ezerszer több eszközük és státuszuk van, mint neked (többek között ezért is tapadnak rá a csajok, külsőtől függetlenül, ugyanis a nőkbe evolúciósan van kódolva, hogy a magas státuszú, gazdag alfahímre menjenek).


Fogadd el, ez a természet törvénye. A pasik a nagymellű, szép csajokat akarják, a szép csajok pedig a magas státuszú, gazdag pasikat, ez van. Vagy ilyenné válsz, vagy megszívod, ha szemtelenkedsz.

2010. aug. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Jó, mert én meg majd félni fogok tőle... :)
2010. aug. 17. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!