Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szedjem el a barátnőjét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem el a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek az osztályban, akit eléggé utálok. Ezért el akarom tőle szedni a barátnőjét, akit mindenél jobban fél és óv. Azt is emgmondom, hogy miért: idegesít, hogy egy ilyen kis nyomorék *öcsnek ilyen csaja van, meg az is idegesít, hogy a kis parasztja állandóan lekezel engem, ha hozzászólok, de csak engem érted, mással nagyon kedves, csajok állandóan a -eggét nyalják, pedig egyáltalán nem jóképű meg semmi, sőt még kifejezetten csúnya is. Meg mindig hol bmwvel hol mercivel jár iskolába. Na álljon már meg a menet!


Ezért elfogom tőle szedni a csaját, hátha ettől megjön az esze. Csak nem tudom hogy kezdjek neki, mert nem tok semmit a nőjéről. Csak a nevét. De egyik közösségi oldalon sincs fent. Személyesen meg lehetetlen megközelíteni. Úgyogy a legjobb lenne az msnjét megszerezni. Segítsetek, hogy megszerezzem kérlek szépen titeket!


2010. aug. 14. 01:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
szánalmas =)
2010. aug. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

hát ha nem jó az a 2 ötletem akkor majd írok mást de most fáradt vagyok ilyeneken gondolkozni :D de azée eszembejjutott valami.


kérdezd meg valami haverját vagy az egyik csajt akivel mindig szokott lógni,hogy ki a barátnője meg mi az msn-címe meg hol lakik , felveszed msn-re vagy ha csak a címe van meg elmégy becsöngetsz és letérdepelsz és szerelmet vasz neki malyd felálsz és gyorsan lekapod smárolsz vele és lefényképezed gyorsan malyd megmutatod neki. :D

2010. aug. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
Nézz magadba, nyilván oka van annak, hogy nem téged rajonganak körbe a csajok. És megsúgom, ez nem BMW, és nem is szépség kérdése. Ha rájössz, hogy mi veled a baj, és tudsz is rajta változtatni, majd neked is megadatik, hogy értelmes barátnőd legyen. De egyelőre nem véletlen, hogy kerülnek a csajok.
2010. aug. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

van még 1 ötletem :O


lehet ,hogy nincs is csaja :O te mondtad,hogy tudod a nevét de nincs fent 1 közösségi oldalon se :O ez a mai világba nincs ilyen. lehet,hogy csak így menőzik,hogy neki HÚ de JÓ csaja van stb... közbe meg lehet hogy Meleg (B*uzi)

2010. aug. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Nihat ***** válasza:

Vengeance is mine, sayeth the Lord... vagyis a Bosszú az enyém, mondá az Úr x) Hagyd meg az Úrnak.

Nem kell irigynek lenni, mivan akkor ha a csaj tényleg szereti? Gallyra vágnád szegényt?

Én őszintén bevallom hogy ha nem is a segélyekből élünk 2-en édesanyámmal, mert utánam szinte semmit nem jár, ő pedig dolgozik, de nem vagyunk kő gazdagok és sokat nélkülöztem régebben. Neked is ezt kéne tenni. Szarj a fejére hogy ilyen autóval jár. Ha meg kivégzed az egyetemet/fősulit meg éld az életet, dolgozz keményen, aztán lehet hogy neked is lesz BMW/Merci stb stb autók egyike. :)


17/F

2010. aug. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%
Te meg 51%-os válaszoló, aki idiótábbnál idiótább tanácsokat ad, rólad is süt, hogy nem vagy túl értelmes. Még ötleteket is adsz neki. Rajtad kívül mindenki szánalmasnak tartja a kérdező tervét. Mondjuk az én szememben az ilyen kis sunyi, hátulróstámadós fiúk nem nevezhetők férfinak. Egy intelligens, érett férfinak eszébe sem jutna ilyet kitalálni, ennyire szánalmas módon.
2010. aug. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 StephanieXx ***** válasza:
100%

Semmi esélyed nem lenne a csajnál.Mivel az ilyen lányok magabiztos srácokaz kedvelik,Neked meg semmi önbizalmad nincs,ráadásul szerencsétlen is vagy,hogy nem tudod megvédeni magad.ÁLLJ ki magadárt,ne sírjon a szád.

Nem azért,mert mert a barátja gazdag.

Egyszerűen a gondolkodás módod,olyan gyerekes...

Vagy buta vagy,vagy nagy gyerekes.

2010. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Miért bonyolítod az életed?Ha ekkora önbizalmad van hogy azt hiszed el tudod venni más csaját,akkor nem lenne egyszerűbb saját magadnak keríteni eggyet,ráadásul olyat akit te választasz?Ha lesz saját barátnőd,az a srác már egyáltalán nem fog idegesíteni,se érdekelni,mert úszni fogsz a szerelemben.
2010. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Most mért baj ha adtam a gyereknek pár tanácsot ? egyébkéntis a kérdésre válaszoltam és nem hordtam le mindenféle szánalmas,irigy suttyónak... am hány éves is vagy,? (a kérdeő)
2010. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2010. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!