Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szedjem el a barátnőjét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem el a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek az osztályban, akit eléggé utálok. Ezért el akarom tőle szedni a barátnőjét, akit mindenél jobban fél és óv. Azt is emgmondom, hogy miért: idegesít, hogy egy ilyen kis nyomorék *öcsnek ilyen csaja van, meg az is idegesít, hogy a kis parasztja állandóan lekezel engem, ha hozzászólok, de csak engem érted, mással nagyon kedves, csajok állandóan a -eggét nyalják, pedig egyáltalán nem jóképű meg semmi, sőt még kifejezetten csúnya is. Meg mindig hol bmwvel hol mercivel jár iskolába. Na álljon már meg a menet!


Ezért elfogom tőle szedni a csaját, hátha ettől megjön az esze. Csak nem tudom hogy kezdjek neki, mert nem tok semmit a nőjéről. Csak a nevét. De egyik közösségi oldalon sincs fent. Személyesen meg lehetetlen megközelíteni. Úgyogy a legjobb lenne az msnjét megszerezni. Segítsetek, hogy megszerezzem kérlek szépen titeket!


2010. aug. 14. 01:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Most szépen told le a gatyád, hajolj előre és sz*pd le magad.
2010. aug. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
De k.csög vagy...
2010. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
Legyél vele kedves.
2010. aug. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem lehet elszedni mert őt szereti akkor mit csinálsz, megerőszakolod vagy mi?
2010. aug. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%

1: el tudod szedni mert a csaj csak azért van vele mert mercije meg Bmw vel járkál.

2: ne a barátnőjét szedd el hanem mikor megy suliba b@szd be 1 féltéglával a merci szélvédőjét lol xD

3: ha a csaját akarod elszedni akkor mond neki azt sok ember előtt nyilvánosan,hogy sokan hallják ,hogy Le*zopott a barátnőd...

4: ne add fel !

2010. aug. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

hát sztem neked azon kivül h irigy vagy a srácra semmi bajod nem lenne vele...

kicsit piszkálja az egod h körülötte lebzselnek a csajok, meg még mellette bnöje is van és jo kocsik vannak a *egge alatt...az a srác téged egy senkinek néz és neked is annak kéne nézni öt...most egy olyan emberrel egyáltalán minek foglalkozol (ha már öszinték vagyunk akk legyünk azok) aki telibe sza*ik a fejedre? emelt fövel távozz és ne is foglalkozz vele...és jobb ha tudod a busszu csak ideig óráig boldogit...utána megin lesz vmi ami miatt genyózni akarsz vele...hát remélem megfogadod bár ha ennyire gyerekesen látos a dolgokat akkor kétlem

2010. aug. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Végeztess magadon agyátültetést, mert ilyen értelmi képességekkel nem sokan állnak szóba veled.
2010. aug. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem jó. Ha betöröm a szélvédőt, akkor fizethetek, és azzal sem megyek sokra, ha sok ember előtt ilyeneket mondok, hogy leszopott a nőd. Csak engem nevetnének ki.
2010. aug. 14. 01:48
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nyugodtan próbálkozz csak. Az lesz a legnagyobb pofáraesés neked. Sokkal nagyobb mintha betöröd a kocsiját vagy mások előtt butaságokat mondasz! :D
2010. aug. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Inkább neked álljon már meg a menet. Hogy jössz te ahhoz, hogy valakitől csak úgy elszedd a barátnőjét, csak azért, mert te utálod a srácot? Ha még azért akarnád, mert te is szerelmes lennél a lányba, akkor talán meg is érteném. De könyörgöm, ne legyél már ennyire gyerekes meg szánalmas, hogy így vezeted le az utlatod meg az irigységed. Mert süt rólad az irigység, hogy neki milyen barátnője van meg milyen kocsikkal jár suliba meg hogy egy csomó lány tök bírja. Mi lenne ha túl tennéd magad a dolgon és nem ártanád bele magad mások életébe, amihez semmi közöd. Nem kéne más életét tönkretenni. Nem gondoltál bele, hogy mondjuk a lány tök szereti a fiút és ha neked sikerül tönkretenni a kapcsolatukat, akkor szerencsétlen lány, aki nem csinált semmi rosszat, miattad fog szenvedni. Nehogy már szegény lánynak azért kelljen szenvednie, mert te ilyen gerinctelen, aljas vagy és nem bírod elviselni azt a fiút. Mi jogod van hozzá, hogy mások életébe avakozz. Hagyd őket békén. Gondolj akkor legalább szegény lányra. Lehet hogy ő nagyon szereti ez a fiút és vele akar maradni. Tudod, amit te akarsz csinálni, azt szerintem mindenki az egyik legaljasabb és leggusztustalanabb dolognak tartja és ne várd senkitől, hogy tanácsokat adjanak neked az ügyben. Én biztos nem fogok, mert nem leszek úgymond cinkostárs egy ilyen szemétségben. Mellesleg nyugodtan próbáld csak meg véghezvinni a terved, de azt jegyezd meg, hogy te ezt majd kétszeresen kapod vissza az élettől, mert mindenki azt kapja, amit megérdemel.:)

20/L

2010. aug. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!