Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már jobb?

Figyelt kérdés
Körübelül úgy érzem magam mint egy élőhalott nélküle.NAgyon fáj ez a szerelem.Egyszerüen képtelen vagyok most a normális életre.Tudom, hogy nem lehetünk eggyütt,mert ez így nagyon szar, de lehet még több szenvedés lenne ha összejönnénk.Ma már esküszöm úgy keltem fel, hoyg uu de jó napom lesz,nem is gondolok rá..Errre kapok délelött egy rejtett telefon hívást: hasam görcsben (mert rejtetten szokott hívni).Mint egy őrült kaptam fel a telefont éss hát csak az utazási irodától egy csaj aki pár kérdést tenne fel nekem.Na ezzel a telefon hívással az egész napom elromlott.Tudom mozduljak ki az segít, meg ismerkedjek új emberekkel.Ki is mozdulok elvagyok az alatt a kis idő alatt magamra erőltetem a jókedvet aztán hazajövök és minden folytatódik ugyanúgy.Ráadásul minden fiúban őt keresem,ez már abnormális.Komolyan mondom azt várom, hogy elkezdődjön a szeptember úgyis teleleszek tanulnivalóval mert érettségiző évem lesz.Az lesz:tanulni és nem gondolkodni.Igen de attól ő még ugyanúgy nem lesz.Nemmm tuddom, hoyg mit találhatnék ki magamnak, hogy végggre teljesen elfelejtesem arrra se emlékezzem , hogy mi a neve és hogy létezik.A legrosszabb az, hogy utálok nyavalyogni.Direkt megfogadtam régen,hogy senki miatt sem fogok sírni, szenvedni.Erre tessék,hogy mekkora szánalom vagyok atyaég.Mi a véleményetek? Mondjak még egy cikit, hogy égessem magam??Képes vagyok olvasni a kedvenc könyvét, ezzel is,úgy érzem közelebb vagyok hozzá.Tudom, hogy vicces.
2010. aug. 13. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
De miert nem vagytok egyutt?
2010. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Barney Stinson válasza:
Szegény barátom, voltam már a te bőrödben, és hidd el, idővel, sok sok idővel jobb lesz. Egyesek azt mondják 3 hónap +1 hónap / együtt töltött évek száma. A pszichológusok azt mondják, hogy ez is egy gyászreakció, és ennek a normális letelési ideje az egy év, de Az az igazság, hogy elég sok idő el szokott telni, mire nem fáj, és újra elkezdheted élni az életedet. De a legfontosabb, nem kell elfelejtened. A legsötétebb órában ha egy hullócsillagot meglátsz akkor csak egy pillanatra, de reményt találtál arra hogy hamarosan virrad. És még ha csak ez egy halvány reménysugár is volt, a fényre, még mindig sokkal jobb, mintha nem láttad volna soha. Hidd el, az együtt töltött szép időket soha nem kell sajnálni. Ha viszonzott volt ha viszonzatlan. És amint egy új reménysugár kel fel a horizonton az előzőnek a fénye elhalványul a fejedben.
2010. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö. Én ugyan ezt érzem amit te,épp igy,sajnos már 3 hónapja.Én már azt is kivánom magamnak,hogy bár már ne is látnám,mert sajnos még a városban véletlenül összefutunk és olyankor minden eszembe jut.Aztán arra gondolok,hogy mennyire csak kihasznált és csak arra kellettem,és ez a tudat keseriti meg a mindennapjaimat:( Együtt érzek veled.
2010. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok, bár még két hete sincs... A hullócsillagra nekem is ez a reakcióm volt, tudom hogy így kell lennie, de nem tudom hogyan lehet ezt elviselni.. És gyanítom, hogy nálam sem 3 hónapig fog tartani a dolog. Hiába bulizás, figyelemelterelés. Talán majd az idő és a remény...
2010. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jajj gyerekek szar ez az egész. Az egészbe az idegesít, hogy elvesztegett időnek érzem az életemből ezt a folyamatos szomorkodást mert ugye ami elmult az elmult visszafordítani nem lehet a dolgokat előre kéne nézni, de inkább szenvedek. na mindegy attól vagyok jobb kedvű mikor elképzelem magam kívülről és elkap a röhögőgörcs valahogy így: :D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D::D:D:D:D
2010. aug. 15. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!