Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sírástól jobb lesz?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és ma dobtak mint egy játékbabát :(

És a lányt egyáltalán nem érdekli ez az egész de én azóta nem bírom visszatartani a sírást :(

Mindent megteszek ellene,de nem bírom visszatartani :(

Jobb lesz ha kisírom ? :'(


2011. márc. 27. 21:06
 1/10 Kingaa1 ***** válasza:
inkább sirt ki én lány vagyok, de nekem kicsit könnyebbit, az érzés benned lesz, de könnyebb lesz... ne tartsad, ott sirj ahol senki sem lát s nyugi van, akkor még könnyitessz magadom a legtöbbet:)
2011. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tsz-tag ***** válasza:
14%
ha kis homogén vagy akkor tuti...
2011. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jobb lesz :) Egy ilyen szívetelen emberért ne bánkódj. Még sírni sem érdemes érte ;)
2011. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, a sírás megnyugtatja az idegrendszert, ne tartsd vissza.
2011. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfi ne fizikai fájdalomtól sírjon, hanem a lelkiektől.Utána meg tegyél be egy zúzós rock zenét attól jobb lesz ;)
2011. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

sírd ki magad aztán gondolj arra hogy ha így kihasznált és dobott akkor egyáltalán nem éri meg hogy bánkódj (nemhogymég sírj) miatta!van még 100000lány a világon akik mind rád várnak de akadj fenn egy olyanon aki így eldobott :)


ezt egy kommentelő írta hasonló kérdéshez:

Hallod srác, velem a barátnőm hasonló szemétséggel szakított, 2 hete, 1 napig szomorkodtam, aztán jobb lett, nem foglalkozom vele, ha keres nem veszem fel a telefont, ha ír nem válaszolok, nem ér meg annyit, hogy rá gondoljak, a megtörténteken meg nem változtat ha bánkódsz meg rá gondolsz, csak neked lesz sz*rabb, a csaj meg jót röhög, ő nem szomorú miattad akkor miért legyél?

Ne pazarold egy ilyen kis éretlen f*szcibáló rin**óra az időd és a gondolataidat, hiszen naponta több ezer nő csak azért rak fel sminket, hogy nekünk tetsszen és leszólítsuk, így hát foglalkozz velük, keress olyan lányt aki nem ilyen szemétláda görény!

21f

2011. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
NE akadj fenn*
2011. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:(
2011. márc. 27. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a séta a friss levegő meg a hangos káromkodás többet segít!!
2011. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg ezt a számot, esetleg kapd elő a gityód, és játszd velük, aztán szard le a nőt, nem ér annyit :)



http://www.youtube.com/watch?v=wa2nLEhUcZ0

2011. márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!